Toyota’nın Kasım ayı kampanyası kışı yeni bir Toyota ile karşılamak isteyenler için büyük avantajlar sunuyor.

5 bin 600 TL’ye varan indirim, yüzde 1,00’dan başlayan faiz oranları, her bütçeye uygun 48 aya varan vade seçenekleri ile Toyota’larının koltuklarına hemen oturanlar, ödemelerine isterlerse 2015 yılının Haziran ayında başlayabilecekler.
Toyota’nın Kasım ayı kampanyasında Auris’te 1.550 TL’ye, Auris Touring Sports’ta 3 bin 50 TL’ye, Verso’da 5 bin 50 TL’ye, Avensis’in sedan modellerinde 5 bin TL’ye ve RAV4 2.0 dizel modelinde 5 bin 600 TL’ye varan indirimler de yer alıyor. Toyota’nın filo satışları hariç Türkiye’de perakende de en çok satılan otomobil olan Corolla 49 bin 950 TL’den, gençler ve genç çiftler için ideal bir otomobil olarak öne çıkan Auris ise 47 bin 450 TL’den başlayan özel fiyatlar ile satışa sunuluyor. Giriş versiyonundan itibaren sunulan yüksek güvenlik özellikleri ve artan donanımları ile dikkat çeken Yeni Yaris ise 38 bin 900 TL’den başlayan fiyatlar ile Kasım kampanyasındaki yerini alıyor.
Kasım kampanyasında ayrıca, markası ne olursa olsun eski araçlarını elden çıkarıp yeni bir Toyota almak isteyenler için Toyota Plazalarda “takas” imkanı da bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz