Yeniliklerin öncüsü Toyota, müşteri memnuniyetine verdiği önemi bir kez daha ortaya koydu. Otomotiv sektöründeki öncü rolünün yanı sıra müşteri memnuniyetinde de gerek dünyada gerekse de Türkiye’de lider marka olan Toyota, yaş ve model farkı gözetmeksizin çok özel avantajlar sağlayan ve sektördeki en kapsamlı sadakat programı olan “Forever Kart” uygulamasını başlattı. Forever Kartı olan her araç sahibi, Toyota Plazalarda yüzde 20’ye varan mekanik yedek parça, yüzde 30’a varan işçilik ve BP’de yüzde 5’e varan akaryakıt hediyesinden de yararlanacak…
Toyota markalı araçlar için geliştirilen ve araca özel bir kart olan Forever Kart ile Toyota Plazalarda yapılan servis harcamaları karşılığında puanlar toplanıyor. Eski veya yeni farketmeksizin trafikteki tüm Toyota araç sahipleri Toyota Forever Kartlarını aldıkları anda direkt olarak yüzde 2 akaryakıt hediyesi ile Toyota Forever Programına başlıyorlar. Ayrıca eski araçların üzerinde geçmişten bu yana biriken Toyota Puan tutarına göre mekanik yedek parça indirimi yüzde 20’ye, işçilik indirimi yüzde 30’a, BP akaryakıt hediyesi ise yüzde 5’e kadar çıkıyor. Bu sayede, trafikteki tüm Toyota müşterileri, araç yaşı ne olursa olsun, güncel araç sahibi aracın kaçıncı müşterisi olursa olsun Toyota Plazalara uğrayıp kartlarını alarak indirimlerden yararlanmaya başlıyorlar. Forever Kartta birikmiş puanlara göre Bronze, Silver, Gold, Titanium, Platinium ve Diamond statüleri bulunuyor.
Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. CEO’su Ali Haydar Bozkurt, mutlak müşteri memnuniyetinin Toyota’nın temel felsefesi olduğuna dikkat çekerek ”İnsana saygı ve sürekli iyileştirme temelinde yüksek hedefler belirleyerek bu yoldaki çalışmalarımızı müşterilerimize sunuyoruz. Forever Kart bu uygulamalarımızdan en yenisidir ve büyük avantajlar içermektedir. Bizim için otomobil üretip satışını gerçekleştirerek marka ile insanlar arasındaki iletişimi sonlandırmak yeterli bir yaklaşım değildir ve asla olmamıştır. Tüm bayilerimiz ile birlikte Toyota olarak amacımız bizi seçen müşterilerimizi mutlu eden firma yapmaktır.“ dedi.
Forever Kart avantajları araç el değiştirse bile devam ediyor.
Forever Kart’a sahip araç el değiştirdiğinde ise, Toyota Plazalarda daha önce yapılan servis harcamalarından kazanılan Toyota puanları ile birlikte kartın kullanım hakkı, aracın yeni sahibine geçiyor. Bir önceki Toyota’sını ellerinden çıkarıp, 0 Km Toyota alanların Forever Kart’larına da 751 puan hediye ediliyor. Ayrıca, lansmana özel olarak kartın ilk kullanımında anında 250 Toyota Puan daha kazanılıyor.
“Sonsuza kadar” anlamına gelen ve araç ömrü boyunca kazandırmayı simgeleyen Forever Kart, Toyota Plazalarda sağlanan indirimlerin dışında, BP’de yüzde 5’e varan akaryakıt hediyesi, Toyota Asistanım Paketi’nde indirim, anlaşmalı bankaların kredi kartına taksit imkanı gibi daha birçok avantajı bir arada sunmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz