Türkiye enerji sektörünün ‘Mavi Dev’i İpragaz ile lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell işbirliği, sunduğu çok cazip avantajlarla bu sefer de esnafın yüzünü güldürecek.

İpragaz ve Turkcell’in düzenlediği kampanya ile esnaf, hem elektrikte İpragaz Elektrik kalite ve güvencesini, ekonomikliğini yaşayacak, hem de birbirinden cazip avantajlar kazanacak. 31 Aralık 2013 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında İpragaz Elektrik’e geçen Turkcell’li esnaflara, toplamda her yıl 1 aylık elektrik faturası tasarrufunun yanı sıra kampanyaya ilk katılım ile 1 aylık 1 GB cepten internet hediye ediliyor.
Kampanyadan yararlanmak için Turkcell’li esnafların, ESNAF yazıp bir boşluk bırakarak IPRAGAZ yazarak 1020’ye SMS göndermeleri ve gelen şifre ile 444 37 33 – İpragaz Elektrik Tüketici Hattı’nı aramaları yeterli olacak. Kampanya avantajlarından; elektrik aboneliği tarife tipi “ticarethane” olup, “serbest tüketici” niteliğini haiz elektrik abonelikleri yararlanabilecekler. Kampanya hakkında detaylı bilgi için www.ipragazelektrik.com.tr web adresi ziyaret edilebilir.

“Serbest Tüketici” tanımı
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından, yıllık 5.000 kWh ve üstü elektrik tüketimine ulaşan, yani aylık yaklaşık 150 TL ve üzeri tutarında elektrik faturası olan kullanıcılar, “Serbest Tüketici” olarak nitelendirilmektedir. İpragaz Elektrik, oteller, siteler, plazalar, ofisler, klinikler, sağlık tesisleri, fırınlar, pastaneler, restoranlar, büfeler, mağazalar, dershaneler, akaryakıt istasyonları ve dinlenme tesisleri, atölyeler, fabrikalar gibi küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere hizmet sunmaktadır.
Sürprizsiz fatura, güvenilir ve ekonomik elektrik
Türkiye enerji sektörünün 52 yıllık öncü kuruluşu İpragaz kalite ve güvencesi ile elektrik alanında ekonomik çözümler sunan İpragaz Elektrik, sözleşme süresince önemli bir tasarruf avantajı da sağlıyor. İpragaz Elektrik ile faturalarda yanıltıcı şaşırtıcı ve maliyeti arttırıcı herhangi bir değişiklik yaşanmaz, güvenilir bir kaynaktan elektrik almanın rahatlığı yaşanır. Başvuru ve kabul süreciyle uğraşmadan, herhangi bir tesisat değişikliği yapmadan kolayca elektrik kullanımına başlanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz