Yeni Hyundai Tucson gün sayıyor

0
4.196 views

Hyundai, dünya prömiyerini Cenevre Otomobil Fuarı’nda gerçekleştireceği yeni kompakt SUV modeli Hyundai Tucson’un etkileyici tasarımı hakkında ipucu taşıyan çizimini gün yüzüne çıkardı.

Her zamankinden daha cesur ve daha atletik olarak geliştirilen Tucson, aynı zamanda çok daha modern bir görünüme kavuşacak. Hyundai Tucson, güçlü ve sportif SUV görünümüyle dikkat çekerken aynı zamanda da dik bir siluet ve daha modernize edilmiş karakteriyle öne çıkıyor. Hyundai’nin kendine özgü krom çerçeveli altıgen ızgarası, daha güçlü bir izlenim yaratmak adına farlarla birleşiyor. Aynı zamanda yukarı doğru yükselen omuz çizgisi de Hyundai’nin Akıcı Tasarım Felsefesi’nin ayrıcalığını ortaya koyuyor.

Hyundai Motor Grubu Baş Tasarımcısı ve Bölüm Başkanı Peter Schreyer, Tucson ile ilgili olarak, “Yeni kompakt SUV otomobilimiz, Hyundai’nin global başarısı için oldukça önemli bir adım olacak. Çünkü Yeni Tucson, cesur hatlarıyla birlikte son derece atletik bir duruş sergiliyor. Daha sert, daha keskin ve iddialı altıgen krom ızgaraya sahip Tucson, heyecan verici bir tasarımla geliyor” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz