Peugeot’nun, hem duygulara hitap eden hem de dayanıklılık sergileyen güçlü karakterli tasarımı ve modern görünüşü ile en yeni tasarım kodlarını üzerinde barındıran yeni otomobili Peugeot 301 Kasım ayı itibariyle ilk olarak Türkiye pazarına sunuldu.
Farklı kullanım ve yol koşullarına uyum sağlayacak şekilde geliştirilen Yeni Peugeot 301, her koşulda tüm Türkiye’de test edildiği çok özel bir organizasyon ile Ekim ayında Türkiye’nin yollarındaydı…
Türkiye Peugeot 301’in bu yolculuğunu çok sevdi. Peugeot 301, yolculuğu esnasında uğrayamadığı illerden gelen yoğun istek ve talebin ardından maceraya devam ediyor. Sunucu-oyuncu Ali TINAZ eşliğinde Yeni Peugeot 301’in yolculuğunun 2. Ayağı 12 Kasım tarihinde başlıyor. 13 Aralık 2012 tarihine kadar sürecek proje kapsamında ziyaret edilecek 23 şehri sembolize eden temaların yansıtıldığı tasarımlar takipçilerimiz tarafından Peugeot’nun facebook sayfası http://www.facebook.com/peugeoturkiye ve twitter sayfası http://twitter.com/peugeotturkiye üzerinden görülebiliyor. Böylece Peugeot 301 ticari lansmanı ile birlikte Türkiye’nin 40’dan fazla şehrini ziyaret etmiş, ülkemiz yollarında 20 binden fazla kilometre yol yapmış olacak. Takipçilerimiz etkinliğe ait maceraları ise sosyal medyanın yanısıra videolar eşliğinde youtube üzerinden de izleyebilecekler.
İlk durağı 12 Kasım tarihinde Kocaeli olacak Yeni Peugeot 301’in bu yolculuğuna zaman zaman ünlü radyo programcısı Geveze ve oyuncu Alp Kırşan gibi ünlü isimler de eşlik ederek eğlenceli maceralara imza atacaklar. Yeni Peugeot 301’in Türkiye yolcuğu 13 Aralık tarihinde İstanbul’da son bulacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz