Son derece kapsamlı ve eksiksiz ürün gamıyla hafif ticari araçlar pazarının büyük oyuncularından olan PEUGEOT, Yeni PEUGEOT Boxer ile ürün arzını yenilemeye devam ediyor.

Ekstrem kullanım koşullarında 4 milyon kilometreden fazla test edilen ve onaylanan Yeni PEUGEOT Boxer’ın kalitesi, sağlamlığı ve dayanıklılığı aynı zamanda markanın modern tasarımında da ifadesini buluyor.
Pazarın en düşükleri arasında yer alan tüketim ve kullanım maliyetleri ile büyük bir kullanım güvencesi ve rahatlığı sunuyor.
Zengin versiyon ve yükleme kapasiteleri ile profesyonel müşteriler için düşünülmüş modern ve teknolojik donanımları bir arada sunan Yeni PEUGEOT Boxer ile günlük yaşam ve kullanım kolaylaşıyor.
Türkiye pazarına sunulan Yeni PEUGEOT Boxer profesyonel performansı artıran gerçek bir iş ortağı olacak.

Hızla yenilenen geniş hacimli van pazarı
PEUGEOT’nun van segmentindeki uzun hikayesi 1950 yılında başladı ve yaklaşık bir milyonu PEUGEOT Boxer olmak üzere toplam 1,8 milyonun üzerinde van üretildi. Bu pazar segmentinde Avrupa’da yılda yaklaşık 500 bin araç satılıyor.
Öncüsünün ismini muhafaza etse de, Yeni PEUGEOT Boxer Van yeni bir çağa girmek ve kalite, kullanım maliyeti ve verimlilik konusunda yüksek beklentileri olan profesyonel müşterilerin çok yönlü kullanım ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı.

Kaliteli, kullanışlı ve ekonomik
Sürekli test edilen sağlamlık ve dayanıklılık
Yeni PEUGEOT Boxer, tasarım, parçaların birleştirilmesi, güvenilirlik, akustik ve dayanıklılık konularında kalitesi ile ön plana çıkıyor.
Güçlendirilmiş kasa yapısı, yeniden çizilen ön yüz tasarımı, güçlendirilmiş yeni yan kapı ve arka kapı mekanizmaları, yeniden boyutlandırılmış fren sistemi, yeni amortisör tasarımı, yeniden tasarlanan enjeksiyon sisteminden yararlanan 2.2 HDi motor gamı ile Yeni PEUGEOT Boxer’ın dayanıklılığının güçlendirilmesi ve akustik konforunun iyileştirilmesi sağlandı.
Yeni PEUGEOT Boxer’a yüksek güvenlik ve dayanıklılık düzeyli sağlamak amacıyla, yüklü, yarı yüklü veya boş, bozuk şose ve dağlar dahil her türlü yol koşulunda en ekstrem koşullarda 4 milyon kilometreden fazla kullanım testleri gerçekleştirildi.
Güvenilirlik ve dayanıklılık da, mekanik, plastik ve elektronik parça ve aksamın yaşlanmaya karşı dirençlerini garanti etmek üzere -20° ilâ +40° C sıcaklıklar arasında 1500 saat test; 10 cm suda veya tuzlu su sıçratarak 2 – 3 cm suda, sızdırmazlığı ve korozyona karşı direnci onaylamak için takip eden 1 000 km boyunca araç yıkanmadan 1000 kez dere geçişi ve 10 yıl ağır müşteri kullanımını temsil eden -30° ilâ +80° C sıcaklıklar arasında 500 bin kapı açma kapama gibi özel testlerle onaylandı.
Yeni PEUGEOT Boxer’in yeni araç kalitesi de özenli çalışmalara konu oldu. Bütün üretim aşamalarında fabrikada gerçekleştirilen kalite kontrollerine ek olarak fabrika çıkışında her araç üzerinde 1800’ün üzerinde görünüş ve fonksiyonel özellik test edildi.

Sağlam ve modern tasarımın desteklediği kalite
PEUGEOT’nun hafif ticari araçlar dünyasına uyarlanmış tasarım stilini içeren güçlü ve modern kimliği sayesinde Yeni PEUGEOT Boxer dönem koşullarına tam anlamıyla ayak uyduruyor.
Bir ticari araç pratik ve sağlam, fakat aynı zamanda profesyoneller için değer kazandırıcı olmalıdır, çünkü bu araçlar müşterilerin, şirketlerinin ve mesleklerinin imajına önemli ölçüde katkıda bulunuyor.
Aracın modern yeni ön yüzü, güç ve sağlamlık sergiliyor. Yeni PEUGEOT Boxer standart olarak halojen veya opsiyon olarak sunulan LED’li gündüz farlarını da içeren far bloğuna kadar uzanan radyatör ızgarası ile bütünleşen etkileyici ve teknolojik aslan bakışını benimsiyor.
Yeni gösterişli büyük tampon maksimum koruma sağlıyor ve alt kısmında daha fazla sağlamlık için polikarbonat sis farlarının standart veya opsiyon olarak yerleştirilmesi için iki yuva içeriyor.
Yeni ışıklı imzanın süslediği arka stop lambaları ise, Yeni PEUGEOT Boxer’ın modern duruşunu tamamlıyor. Yeni PEUGEOT Boxer kabin içinde de fonksiyonel ve konforlu bir ortam sunuyor.

Günlük kullanımda kolaylık
Kolay ve güvenli sürüş
Güvenlik ve sürüş kolaylığı sağlamak üzere Yeni PEUGEOT Boxer’da modern ve teknolojik bir sürüş yardımı ve güvenlik donanımları gamı sunuluyor.
Yeni PEUGEOT Boxer, kabini ofise dönüştürecek geniş bir ekipman seçeneği sunuyor. Standart olarak sunulan Bluetooth ve USB girişinin yanısıra opsiyonel olarak sunulan 5 inçlik bir dokunmatik ekran, navigasyon ve geri görüş kamerası sürüş konforunu artırıyor.
Güvenliği artırmak ve sürüşü kolaylaştırmak için sunulan geniş teknolojik ekipman seçenekleri arasında ESP, LAC (yük dağılımı kontrol sistemi), ABS, AFU (acil fren yardım desteği), ASP (kaymayı önleyici antipatinaj sistemi) EBD (elektronik fren gücü dağıtım sistemi), sürücü hava yastığı, hız sabitleme ve sınırlandırma sistemi standart; Akıllı Çekiş Kontrolü’ne bağlı Yokuş İniş Desteği (Hill Descent Control), yokuşta geri kaymayı önleyici sistem, yolcu hava yastığı, lastik basınç algılama sistemi, şerit değiştirme uyarı sistemi gibi donanımlar ise opsiyonel olarak yer alıyor.

İdeal kullanım maliyetleri
Euro 5 uyumlu dizel motor seçenekleri
Yeni PEUGEOT Boxer, Euro 5 uyumlu FAP (partikül filtreli) son nesil dizel motorlarla donatıldı. Bu motor sayesinde aracın kullanım maliyetleri de azaltıldı. 2.2 l HDi FAP 130 ve 2.2 l HDi FAP 150 sırasıyla 96 kW güç ve 1 800 d/d’da 320 Nm tork ilâ 110 kW güç ve 1 750 d/d’da 350 Nm tork üretiyorlar. Bu özellikler aracı gerek şehir içinde gerekse şehir dışında daha uzun yolculuklar için en iyi iş ortağınız haline getiriyor.

Rekor yükleme kapasitesi
Yeni PEUGEOT Boxer gamı her iş koluna uygun farklı yükseklik ve uzunluktaki model seçeneklerinden oluşuyor. Araç 4 versiyon ve 3 farklı hacim seçeneği ile Türkiye pazarına sunuldu.
Van 335 L3H2 13 m3 2.2 HDi 130 hp
Van 435 L4H2 15 m3 2.2 HDi 130 hp
Van 435 L4H2 15 m3 2.2 HDi 150 hp
Van 435 L4H3 17 m3 2.2 HDi 150 hp
Yeni PEUGEOT Boxer sınıfının en iyi taşıma genişliğine sahip 17 m3’e kadar çıkan taşıma hacmi ve tekerlek davlumbazları arasındaki 1.42 m taban genişliği ile her türlü profesyonel faaliyete uyum sağlıyor.
493 ve 602 mm arasındaki yükleme eşiği, pazardaki diğer ticari araçlara göre minimum seviyede. Çift kanatlı arka kapılar, 960 ile 2700 arasında değişen bir açıklık sağlıyor. Yükleme ve yük indirme işlemlerini kolaylaştırmak için boyutları versiyona göre değişen 3 farklı kapı ve sürgülü yan kapı tasarlandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz