Volkswagen Ticari Araç’ın sınıfının en beğenilen modellerinden biri olan Yeni VW Caddy, yeni Volkswagen DNA’sını taşıyan karakteristik yepyeni tasarımıyla Volkswagen showroom’larında yerini aldı.

 

4. nesil Yeni VW Caddy artan konforu, geniş sürücü destek ve güvenlik sistemleriyle öne çıkıyor.

 

Pazara sunulduğu tarihten bu yana dünya genelinde yaklaşık 1,5 milyon adetlik bir satış rakamına ulaşan Volkswagen Caddy’nin dördüncü nesli satışa sunuldu.

 

Türkiye’de 1.6 lt TDI 102 PS motorla pazara sunulan Yeni Caddy, 7-ileri DSG ve 5-ileri manuel olmak üzere iki farklı şanzıman seçeneğiyle, Trendline ve Comfortline olmak üzere de iki farklı donanım seviyesinde alınabiliyor.

 

Yeni VW Caddy 49 bin 840 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

 

Yeni VW Caddy: Dinamik tasarım

Her açıdan geliştirilen Yeni VW Caddy, kendine özgü, karakteristik yeni tasarımıyla yepyeni bir görünüme sahip. Yeni Volkswagen DNA’sını taşıyan keskinleştirilmiş kıvrımlar, belirginleştirilmiş hatlar Yeni VW Caddy ‘ye dinamik bir görünüm sağlıyor.

 

Yeni VW Caddy: Yeni güvenlik sistemleri

Yeni VW Caddy modellerinde standart olarak sunulan ‘Yorgunluk Tespit Sistemi’ sürüş hareketlerinde yorgunluk tespit ettiği anda sürücüyü yolculuğa ara verilmesi konusunda hem görsel hem de sesli olarak uyarıyor.

 

Yeni eklenen güvenlik sistemlerinden bir diğeri de ‘İkincil çarpışma önleme asistanı’. Yeni VW Caddy’de standart olarak sunulan sistem olası bir ikinci çarpışmayı önleme amacıyla ilk çarpışmadan sonra aracı frenliyor. İki bağımsız sensör sayesinde çarpışmanın derecesini algılıyor ve çarpışma yeterince kuvvetliyse aracı frenliyor ve hızını 10 km/s’ ye kadar düşürüyor. Frenleme esnasında sürücü aracın kontrolünü istediği zaman devralabiliyor.

 

Yeni VW Caddy: Bilgi ve eğlence sistemi

Yenilenen ve standart olarak sunulan radyonun renkli 5″ dokunmatik ekranı üzerinden hem araç bilgileri takip ediliyor hem de radyo kontrol edilebiliyor. MP3 ve WMA uyumlu CD çalar, harici SD kart/AUX-in/USB desteği ile istenilen kaynaktan müzik dinleme keyfi sunuyor. Bluetooth özelliği cep telefonu veya tabletlerde bulunan müziklere erişim sağlarken telefon görüşmeleri de güvenli bir şekilde rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor.

 

Yeni VW Caddy: Yepyeni ön konsol

Yeni VW Caddy’nin tamamen yenilenen ön konsolu şık ve kaliteli çizgiler taşıyor. Sürüş konforunu arttıran fonksiyonel ön konsolda radyo kumandalı deri kaplı yeni direksiyon ilk bakışta dikkat çekiyor. Yeni üfleçler ve üfleçlerin üzerinden geçen dekoratif yatay şerit gibi detaylar Yeni VW Caddy ‘yi çok şık gösteriyor. Kapı içlerindeki kaplama yüksek kalite malzeme ve işçiliği ile göze çarpıyor.

 

Yeni VW Caddy’de, önceki nesillerde görülen tüm olumlu fonksiyonel özelliklerin korunduğu dikkat çekiyor. Aracın görünüş, kendine özgülük ve dinamizm özelliklerinde fark edilir şekilde iyileştirmeler göze çarpıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz