Mitsubishi Motors Kasım ayında çok özel fırsatlar sunuyor. Kampanya kapsamında Mitsubishi Lancer, ASX ve L200 modellerinde çok cazip indirim fırsatları bulunuyor. Mitsubishi Lancer’a 46.500 TL, ASX’e 55.950 TL ve L200’e 49.500 TL’den başlayan fiyatlar ile sahip olmak çok kolay.

ASX
Mitsubishi Kasım ayı kampanyası ile 3 farklı modelinde cazip fırsatlar sunuyor. Mitsubishi Lancer’da 2.000 TL, L200’de 4.000 TL ve ASX’de 5.000 TL’ye varan indirimler bulunuyor. Şimdi bir Mitsubishi araca sahip olmak için doğru zaman.

Mitsubishi Lancer, kullanıcılarına güvenlik, ekonomi ve konforu bir arada sunuyor. Mitsubishi Lancer, sahip olduğu 1.6 MIVEC motoru ile yüksek performans sunarken motor teknolojisi sayesinde 100 kilometrede 5.7 litre (şehir içi ve şehir dışı ortalama) gibi düşük yakıt tüketimi ile de dizelleri kıskandırıyor.

Mitsubishi Motors’un crossover segmentindeki modeli ASX, tasarımı ve yüksek teknolojisiyle öne çıkıyor. “Auto Stop&Go” teknolojisi sayesinde ASX doğayı korurken üstün yakıt ekonomisi sunuyor. Yoğun trafikte beklerken veya kırmızı ışıkta durduğunda bu sistem motoru otomatik olarak durduruyor ve yakıt sarfiyatını minimuma indiriyor. Şehir içi – şehir dışı karma yakıt tüketimi 5.8 litre olan ASX düşük emisyon değerlerinde olduğu gibi yakıt ekonomisinde de yine sınıf lideri.

Kullanıcılarının hem iş, hem de özel kullanımla ilgili tüm beklentilerini karşılamak üzere tasarlanan Mitsubishi L200, bir kamyonetin sağlamlığının ve dayanıklılığının yanı sıra sınıfında öncü konfor ve güvenlik özelliklerine sahip. Mitsubishi Motors’un altmış yıllık pick-up, yetmiş yıllık 4×4 teknolojisinin mirasçısı olan L200, RISE gövde yapısı ve darbe emici şasisi sayesinde rahatlıkla her türlü zorluğun üstesinden geliyor. L200’ler bir tonluk taşıma kapasitesi ile de her türlü işin ve yükün altından kolaylıkla kalkabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz