Lüks otomobilin önemli temsilcisi Jaguar, Aralık ayında Borusan Oto’nun uygun ödeme koşullarıyla müşterilerini bekliyor.

Jaguar ve Land Rover markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini Türkiye çapında başarıyla sürdüren Borusan Oto showroomlarında Jaguar’ın XE ve XF modellerini satın almak isteyen müşterilere 105 bin lira kredi kullanımında 36 aya yüzde 0.99 faiz oranı uygulanacak. Ayrıca bir Jaguar otomobil takasa verilmesi durumunda 10.000 TL’ye varan takas desteği de uygulanıyor.

 

Jaguar ve Land Rover markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini Türkiye çapında başarıyla sürdüren Borusan Oto, lüks sportif otomobil sınıfının önemli markalarından Jaguar için özel bir kampanya başlattı. Aralık ayı boyunca Borusan Oto İstinye, Avcılar, Dolmabahçe, Ankara ve Adana-Mersin showroomlarından Jaguar marka otomobil satın almak isteyenleri uygun satın alma koşulları bekliyor. Kampanya kapsamında Jaguar’ın XE ve XF modellerinde 105 bin lira kredi kullanımında 36 aya yüzde 0.99 faiz oranı uygulanacak. Kampanya XE’nin Pure, Prestige, R-Sport, Portfolio modellerinin yanı sıra ve tüm Jaguar XF modellerinde geçerli olacak. Ayrıca Borusan Oto yeni Jaguar alımında takas araçlarına 10.000 TL’ye varan takas desteği uyguluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz