01 – 31 Ocak 2014 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni Garanti’den yapanlar Pirelli’den yaz-kış otomobil, SUV (4×4) ve hafif ticari araç lastik alışverişlerinde %20 indirim ve 3 taksit imkanı kazanıyor. Ayrıca kampanya kapsamında dört adet 15 jant ve üstü lastik alanlara ise Pirelli’den sırt çantası hediye.

1 – 31 Ocak 2014 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini Garanti Bankası İnternet Şubesi, Cep Şubesi, Paramatikler ve Çağrı Merkezi’den, yapanlar, 3’e varan taksit imkanı ve Pirelli Yetkili Satıcılarında geçerli yaz-kış otomobil, SUV (4X4) ve hafif ticari araç lastik alımlarında %20 indirim kazanıyor. Müşterilerin indirimden faydalanabilmesi için kısa mesaj ile gelen kampanya kodunu Pirelli Yetkili Satıcılarında ibraz etmeleri yeterli oluyor.
Garanti Bankası İnternet Şubesi, Cep Şubesi ve Çağrı Merkezi’nden kredi kartı ile yapılan tüm MTV ödemelerinde 3 taksit imkanı sunuluyor. Ayrıca kampanya kapsamında 4 adet 15” jant ve üstü lastik alanlara sırt çantası hediye ediliyor. Sırt çantasına sahip olmak için ise 07 Mart 2014 tarihine kadar pirelli.com.tr sitesinde yer alan formun eksiksiz olarak doldurulması gerekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz