Arabanıza bakım yaptırın yolda kalmayın

ARACINIZA YAZ BAKIMI YAPTIRIN, YOLDA KALMAYIN!

Havaların ısınmasıyla birlikte yakıt tasarrufu sağlanması ve yaz aylarında yüksek maliyetli arızalarla karşılaşılmaması için araçların sıcaklara hazırlanması gerekiyor. Uzmanlar, otomobillerin sadece kendi servislerinde bakıma alınması konusunda uyarıyor. Opel bu anlamda müşterilerine büyük avantajlar sağlıyor.

Opel kullanıcılarının otomobil ile ilgili tüm beklenti ve ihtiyaçlarının karşılandığı adres olmak adına 2016’da Mersin yolunda hizmet vermeye başlayan Opel Vizyon geçtiğimiz günlerde satış sonrası servis bölümüyle de üstün hizmet anlayışını pekiştirdi. Olası yolda kalma riskini en aza düşürmek adına yaz bakımının yapılması gerektiğini vurgulayan Opel Vizyon Servis Yetkilisi Kemal Acır, 5 yaş üzeri indirim avantajından faydalanmak gerektiğini dile getirdi. Acır yaz bakımında araçların toz, hava, polen filtrelerinin değişmesi gerektiğine değinirken “Bu filtreler sayesinde aracınız dışarıdan hava alır. Zamanla tozlar radyatörleri kapladığı için araç sağlıklı bir şekilde çalışamaz. Motor zorlandığı için de yakıt sarfiyatınız artar. Ayrıca ısınan hava sıcaklığı ile birlikte araçta başka problemler de çıkabilir.” dedi. Acır, araçlara kış ve yaz öncesi bakım yaptırmanın daha büyük problemler için de önlem olabileceğini vurgulayarak uyarılarda bulundu.

BAYRAM ÖNCESİ AVANTAJLI SERVİS KAMPANYASI

Mersin yolunda bulanan Opel Vizyon’da Mayıs ayı boyunca devam eden 5 yaş üzeri araçlara Servis kampanyası ile aracınıza uygun fiyata yaz bakımını yaptırma avantajını yakalayın. Bu kampanya ile 5 yaş üzeri Opel aracınızı mekanik parça ve işçilikte geçerli olan indirimlerden yararlandırın Opeliniz her yaşı bakımlı geçirsin.

Profesyonel bakım paketi Opel yetkili bayilerinde kdv dahil 349,99 TL’den başlayan bakım fiyatları ve my opel üyelerine özel yüzde 25’e varan indirim fırsatı avantajıyla.

My Opel üyelik hakkında: Opel Yetkili Servisleri ‘myOpel’ ile müşterilerine cebi kadar yakın. MyOpel ile Opel Yetkili Servisleri’nin hizmetler dünyasına çok kolay ulaşılabiliyor. Bir sonraki bakım tarihini öğrenmek, en son fırsatlardan haberdar olmak, online servis randevusu alabilmek myOpel’in müşterilerine sunduğu hizmetlerden sadece birkaçı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz