Bosch’un yeni profesyonel yüksek basınçlı yıkama makinesi serisi; dayanıklılığı ve üstün performansı ile profesyonel temizlik işlerine büyük kolaylık sağlıyor.
Yüksek basınçlı yıkama makinelerini tercih edenler, Bosch’un yurt genelinde sahip olduğu geniş servis ağı ve hızlı hizmet imkanı ile işlerini güvenle yürütüyor.
Piyasaya ilk kez profesyonel yüksek basınçlı yıkama makinesi sunan Bosch, yeni ürün gamı ile profesyonel temizlik pazarını hedefliyor.
Basınçlı yıkama makinelerinin, halka açık alanlar ile şantiyelerin temizliğinde kullanılması nedeniyle güçlü ve hızlı servis imkânı sağlayan ürünler olması önem taşıyor.
Bosch’un sağlamlık ve dayanıklılığı ile dikkat çeken ürün gamında; farklı özellik ve fiyata sahip 4 ürün yer alıyor.
Gücü ve kompakt yapısı ile dikkat çeken giriş seviyesi ürünü GHP 5-13 C; sağladığı güce oranla oldukça küçük bir boyutta. Otomotiv endüstrisinde kullanılan motorlara benzer yapısıyla Crankshaft pompa ve seramik kaplama pistonlara sahip ürün; ısınmaya karşı dayanıklıdır ve daha uzun çalışma süresi sunuyor.
Orta sınıf GHP 5-14 ile GHP 6-14 modelleri ise güçlü ve çalışma alanında taşıması oldukça kolay. Serinin diğer modelleri gibi bu iki model de kendinden emişli olup, durgun suyu çekme özelliğine sahip. Auto-stop özelliği sayesinde tetiği bıraktığınız anda motor ve pompanın durmasını sağlıyor.
Serinin en üst modeli GHP 8-15 XD, son derece güçlü. 4000 watt’lık motoru ve 800 litre/saatlik debisi ile güç ve akış hızının çok iyi bir kombinasyonuna sahip. Güçlü metal bir çerçeve ile tasarlanan ürün, şantiyenin farklı bölgelerine kolaylıkla taşınabiliyor.
Kalite ve servis hizmeti, profesyonel yüksek basınçlı yıkama kullanıcıları için oldukça önemli kriterler. Ürünler bakıma girdiklerinde veya herhangi bir arıza nedeniyle servise gönderildiklerinde; kayıp zamanı en aza indirgemek için parçalara kolay erişim sağlanacak şekilde tasarlanmış olması gerekiyor. Profesyonel yüksek basınçlı yıkama makineleri; Bosch ürün garantisi ve Bosch Elektrikli El Aletleri’nin ülkenin dört bir yanına dağılmış servis organizasyonunun güvencesi altında bulunuyor.
Bosch Outdoor Temizlik İş Geliştirme Yöneticisi Graeme Stokoe, “Profesyonel yüksek basınçlı yıkama makineleri oldukça cazip bir pazar. Bosch bu pazarın yoğun rekabet ortamında yer almaya oldukça odaklanmış durumda, Bu yeni ürün segmenti profesyonellerin ihtiyacı olan esnekliği, servis imkanını ve performansı onlara sağlamak üzere tasarlandı” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz