Türkiye’nin en önemli moda etkinliği olan Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul başladı. Otomobilleriyle tasarım ve stil konusunda her zaman özel bir konumda olan Mercedes-Benz, geleneksel olarak dünyanın en önemli moda günlerini destekleyen bir marka olarak şimdi de Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un isim sponsorluğunu üstlendi.
16 Mart’a kadar sürecek olan ilk Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, başka bir “ilk” için de platform oluşturuyor. Yeni Mercedes-Benz CLA, Türkiye’de ilk kez bu organizasyonda sergileniyor ve sofistike tasarım söz konusu olduğunda, Mercedes-Benz otomobilleri ile modanın kusursuz bir uyum içinde olduklarını kanıtlıyor. Dinamik tasarımıyla Mercedes-Benz markasının sportif yanını vurgulayan Mercedes-Benz CLA, hiç şüphesiz organizasyonun en ilgi çekici öğelerinden biri olacak.
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul açılışında yaptığı konuşmasında Mercedes-Benz Türk Pazarlama ve Satış Direktörü Süer Sülün organizasyon konusundaki düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi: “Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un hedefi Türk yeteneklerini, gelişebilecekleri ve büyüyecekleri bir ortamı yaratarak uluslararası arenaya taşımak. Biz de Mercedes-Benz Türk olarak, İstanbul ve Türk modası için önemli bir potansiyel görüyoruz. Bu nedenle Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’a olan isim sponsorluğumuzdan dolayı büyük bir heyecan duyuyoruz.
Eminiz ki, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, şehrin halihazırda sahip olduğu moda dinamiklerine, Türk moda tasarımcıları ve markalarına dünya çapında ivme kazandıracak. Bu organizasyon ile üstün tasarım ve stil beklentisi olan bir müşteri kitlesi ile buluşacağımıza da inanıyoruz. Tabii ki böylelikle markamız ve moda dünyası arasındaki kuvvetli bağı daha da güçlendireceğiz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz