BP ve Maximum Kart işbirliğindeki kampanyada 05 Temmuz – 15 Ağustos 2013 tarihleri arasında BP’den 4 kez ve tek seferde 75 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alanlar 30 TL MaxiPuan kazanıyor.
BP ile Maximum Kart işbirliğinde başlayan kampanyada, 05 Temmuz – 15 Ağustos 2013 tarihleri arasında Maximum üyesi BP istasyonlarından farklı günlerde 4 kez ve tek seferde 75 TL ve üzeri tutarda akaryakıt veya otogaz alışverişi yapan müşteriler 30 TL değerinde MaxiPuan kazanacaklar. Kazanılan MaxiPuanlar, kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü içinde Maximum kartlara yüklenecek ve MaxiPuan’lar 5 Eylül 2013 tarihine kadar kullanılabilecektir.
Kampanya dahilinde kazanılan ilave MaxiPuanlar sadece BP istasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz harcamalarında kullanılabilecek. Ziraat Maximum Kartlar için de geçerli olan kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin harcamadan önce “BP” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından İş Bankası Maximum Kartları için 4402’ye, Ziraat Maximum Kartları için 4747’ye SMS göndermesi yeterli olacak.
Kampanya kapsamında bir müşteri 30TL ilave MaxiPuan kazanabilecek. Kampanyaya, Şirket kredi kartı, Vadematik Ticari Kartı ve MaxiPuan kullanılarak yapılan r alışverişler dahil olmayacak. Kmpanyadan Mercedes Card ve Maximiles Kart sahipleri de yararlanabilecekler.

BP Türkiye Hakkında

100 yıldır akaryakıt dağıtım, pazarlama, rafinaj alanındaki girişimleri ile Türk ekonomisine önemli katkılarda bulunan BP Türkiye, ülkemizde 600’ü aşkın akaryakıt istasyonu ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Ana hedefleri, ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirmek, ürün çeşitliliğini sağlamak ve bunların neticesinde en üst düzeyde müşteri memnuniyeti yaratmak olan BP Türkiye, bu hedefleri, “insana ve çevreye zarar vermeden” gerçekleştirmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

BP, tüketicilere sunduğu ürün ve hizmetlerin kalitesini artırmak amacıyla yatırımlarına devam etmektedir. BP için bir hayat tarzı olan SEÇ (Sağlık-Emniyet-Çevre) prensipleri kapsamında, istasyonlardaki altyapı koşullarını iyileştirmek, yol güvenliğini artırıcı programları uygulamaya devam ederek çalışanlarına, bayilerine ve müşterilerine emniyetli ve güvenli ortamlar yaratmak, BP Türkiye’nin önceliğidir.

BP Türkiye, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi ile Türkiye Milli Paralimpik Komitesi sponsorudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz