BP ve Turkcell işbirliğinde 01-30 Kasım 2013 tarihleri arasında geçerli kampanyada BP’den 300 TL’lik akaryakıt ya da otogaz alanlara 30 TL yakıt hediye!

BP ve Turkcell işbirliği ile başlayan kampanya kapsamında, 1 – 30 Kasım 2013 tarihleri arasında kampanyaya katılan BP Club üyesi BP istasyonlarından toplam 300 TL’lik akaryakıt ve/veya otogaz alan Sarı Kutu Programı üyesi Turkcell’liler 30 TL değerinde hediye yakıt kazanıyor. Turkcell’in kesintisiz 1 yılın üzerinde abone olan bireysel müşterileri için sunduğu Sarı Kutu programı çerçevesinde, 300 TL’lik akaryakıt ve/veya otogaz harcaması yapan müşterilerin BP Club Kartlarına yüklenecek olan 30TL değerinde BP Club puan, 08 Aralık 2013 tarihine kadar kullanılabilecektir.

Reklam filmi için Mustafa Sandal’ın kamera karşısına geçtiği kampanyaya katılmak için, BP Club Kart sahiplerininin harcama yapmadan önce AVANTAJ yazıp 2222’ye SMS atması ve gelecek katılım SMS’ine 16 haneli BP Club Card no’sunu yazarak ücretsiz olarak cevap vermesi yeterli.

Turkcell liler BP de kazaniyor...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz