Dünyanın en iyi markalarıyla ileri teknolojiye sahip yağları geliştirmek ve test etmek için beraber çalışan Castrol,  www.gucludeneyimler.com web sitesi üzerinden sürdürdüğü kampanya serisinin 5. ayağında ise İtalya’da Lamborghini sürüş deneyimine davet ediyor.

İtalya’da Lamborghini sürüş deneyimi yaşamayı arzu eden otomobil severler,  kendi güçlerini nereden aldıklarından yola çıkarak kişisel deneyimlerini ve hikâyelerini 21 Eylül akşamına kadar www.gucludeneyimler.com adresli web sitesi üzerinden paylaşabilecekler.  Jüri tarafından seçilen 2 talihli, İtalya’nın meşhur Imola pistinde Huracan ve Aventador gibi farklı Lamborghini modellerini kullanıp, Lamborghini fabrika ve müzesini de gezme ayrılacağına sahip olacak.
Türkiye madeni yağ pazarının lider markası ve üreticisi Castrol, düzenlediği sıra dışı bir kampanya ile 2 kişiye, İtalya’da 3 gün sürecek eşsiz bir lüks spor otomobil deneyimini yaşama fırsatı sunuyor. Dünya genelinde araç üreticileri ile gerçekleştirdiği ortak mühendislik çalışmaları ve sponsorluklarla dikkat çeken Castrol, Türkiye’de motor sporlarını bizzat son tüketiciye yakınlaştırmak ve onlara unutulmayacak deneyimler yaşatmak hedefiyle www.gucludeneyimler.com adresli web sitesi üzerinden başlattığı kampanyası serisinin 5. ayağını ise Lamborghini’yle gerçekleştiriyor. 13-15 Ekim tarihlerinde düzenlenecek olan Lamborghini Sürüş Deneyimi etkinliğe katılmak isteyen otomobil severlerin 21 Eylül akşamına kadar www.gucludeneyimler.com sitesi üzerinden kendi gücünü nereden aldıklarını içeren deneyim ve hikâyelerini yazması gerekiyor. Jüri tarafından seçilecek 2 talihli, İtalya’nın meşhur Imola pistinde Huracan ve Aventador gibi farklı Lamborghini modellerini kullanıp, Lamborghini fabrika ve müzesini de gezme ayrılacağına sahip olacak. Bununla birlikte talihliler, Castrol EDGE’in resmi motor yağı olduğu ve tek marka yarışlarında dünyanın en hızlısı ünvanına sahip Lamborghini Blancpain Super Trofeo Yarış Serisi pilotlarına co-pilotluk yaparak hız limitlerini de zorlayacaklar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz