Mitsubishi Motors Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda şov yapmaya hazırlanıyor. Konsept eX, Yeni L200, Yeni ASX, Yeni Outlander ve Yeni Outlander PHEV’nin başrol oyuncusu olarak sahne alacağı fuarda, Mitsubishi Motors maceracı ruhunu ortaya koyacak.

Mitsubishi Motors, bu yıl 3-13 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 86. Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda şov yapacak. Mitsubishi Konsept eX, L200, makyajlanan ASX, Outlander ve Outlander PHEV’nin başrol oyuncusu olarak sahne alacağı Cenevre’de, Mitsubishi Motors’un maceracı ruhu, SUV ailesiyle beraber ziyaretçilerin karşısına çıkacak.

Bu yılın 2. yarısında Türkiye’de satışa çıkacak olan makyajlı Mitsubishi Space Star’ın da sergileneceği Cenevre Otomobil Fuarı’nda Mitsubishi Motors, elektrikli araçlar üzerine olan Ar-Ge çalışmalarının 50. yılını da kutlayacak.

Mitsubishi Konsept eX ile ‘ileriye yönelik bir başka adım’…

Tokyo Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkan Konsept eX,  farklı gövdesi, yeni nesil yüksek verimliliğe sahip elektrikli aktarma organlarıyla dikkat çekiyor. Konsept eX, Mitsubishi Motors’un kompakt SUV anlayışının geleceğine dair ipuçları veriyor. Konsept eX, mükemmel sürüş keyfi için Mitsubishi Motors’un üstün 4×4 sistemi ile donatıldı.

Mitsubishi Motors, yeni dinamik ön yüz tasarımını Konsept eX ile kompakt SUV serilerine de taşıyor. Araç içerisinde farklı renklerin kullanılması hem sportif hem de parlak olan iç alanı zarif ve ferah bir hale getiriyor.

MITSUBISHI Konsept eX’in yeni nesil EV sistemi, ikinci nesil yüksek kapasiteli, yüksek performanslı bataryayı önde ve arkada, yüksek çıkışlı elektrik motorlarıyla bir araya getiriyor. Bu yapılandırma, EV sisteminin daha hafif ve daha etkili hale gelmesini sağlamanın yanı sıra aracın ağırlığındaki azalmayla birlikte sürüş menzilini de 400 kilometreye kadar çıkartıyor. 70 kW’lik ön ve arka motorlar, toplamda 140 kW güç sağlayarak sorunsuz hızlanma ile keyifli bir sürüş vaat ediyor.

 

Outdoor meraklıları bu konsept modellere bayılacak!

Konsept eX’in yanı sıra Mitsubishi Motors standında, outdoor macerasını yansıtan aksesuarlara sahip Konsept L200 GEOSEEK ve Konsept ASX GEOSEEK de yer alacak.

Yeni L200 ve makyajlanan ASX modellerine uygulanan Konsept Geoseek, outdoor meraklılarına yönelik eklenen sert görünümlü aksesuarlarıyla dikkat çekiyor. Bu modellerin sertliğini ifade etmek üzere gövdede koyu tonda inci grisi boya tercih edilirken; SUV araçlara işlevsellik kazandırmak için canlı turuncu renkte sis farı çerçeveleri, çamurluk şeridi, alaşımlı jantlar, yan donatılar, arka rüzgarlık, arka tampon gibi parçalarla göz alıcı kapı aynaları kullanıldı. Buna ek olarak modelde, bisikletlerin veya kamp aletlerinin taşınması için araç üstü tavan sepeti bulunuyor. L200’de tepe lambaları, ASX’de ise LED sis farı yer alıyor.

Makyajlanan Mitsubishi ASX: Geçtiğimiz Kasım ayında Los Angeles Otomobil Fuarı’nda tanıtılan makyajlı Mitsubishi ASX, Mitsubishi Motors’un yeni dinamik ön tasarım görsel kimliğini ortaya koyacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz