Sınıfının standartlarını yeniden belirleyen kalite düzeyi ve üstün güvenlik  öğeleriyle satışa çıktığı günden itibaren fark yaratan Fiat 500X için sunulan ezber bozan Ağustos ayı fırsatı büyük ilgi görüyor.

 

Koç Fiat Kredi’nin desteğiyle sunulan bu fırsat ile 500X’e özel 36 bin TL’ye kadar 18 ay vadeli  ve yüzde 0  faizli kredi imkanı veriliyor. Crossover sınıfının yeni gözdesi Fiat 500X’i daha düşük peşinat ve daha uzun vadeyle satın almak isteyen müşterilere ise 40 bin TL’ye kadar 40 ay vade ve yüzde 0.70 faiz avantajıyla satın alma kolaylığı sunuluyor. 62 bin 900 TL’den başlayan anahtar teslim fiyatıyla da dikkat çeken zengin standart donanımlı Fiat 500X, benzinli ve dizel motor seçeneklerinin yanı sıra önden çekişli ya da dört tekerlekten çekişli olarak satın alınabiliyor.

 

Fiat 500 Ailesi içinde  önemli bir yere sahip crossover modeli 500X için sunulan ve adeta kısa sürede sıra yazdıran Ağustos fırsatı, sunduğu avantajlar ve satın alma kolaylıklarıyla büyük rağbet görüyor. Sınıfının en zengin standart donanımlı seçeneklerinden biri olmasına rağmen 62 bin 900 TL’den başlayan anahtar teslim fiyatıyla da dikkat çeken Fiat 500X için Koç Fiat Kredi’nin desteğiyle 36 bin TL’ye kadar 18 ay vadeli  ve yüzde 0 faizli kredi imkanı sunuluyor. Fiat 500X’e daha düşük peşinat ve daha uzun vadeyle satın almak isteyen müşterilere ise 40 bin TL’ye kadar 40 ay vade ve yüzde 0.70 faiz avantajıyla da sahip olabilme kolaylığı sunuluyor.

 

110 HP ile 170 HP arasında değişen güçlerde benzinli ve dizel motor seçeneklerine sahip Fiat 500X, arzu edilen motor/şanzıman kombinasyonlarına göre önden çekişli ya da dört tekerlekten çekişli olarak satın alınabiliyor. 12 farklı gövde rengiyle beraber Pop, Popstar ve Cross Plus adı verilen zengin nitelikli 3 ayrı donanım paketine sahip Fiat 500X, kişiselleştirme ayrıcalığı sunan aksesuar seçenekleriyle de müşterilerinin kişisel moda anlayışına uygun bir otomobile sahip olma fırsatı sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz