TomTom (TOM2) Otomotiv, FCA (Fiat Chrysler Automobiles) Grubu tarafından Yılın En Yenilikçi İş Ortağı prestij ödülüne layık görüldü. Ödül, İtalya Torino’daki 2016 “Qualitas” etkinliği sırasında verildi. TomTom Automotive’in FCA markaları için yeni hizmetler yaratmada ve sunmada sağladığı desteğin değerlendirildiği bu ödül ile bir navigasyon tedarikçisi ilk defa bu kadar önemli bir ödül almaya hak kazandı.

TomTom Automotive Genel Müdürü Antoine Saucier konuyla ilgili şunları söyledi: “Bizi her gün motive eden yenilikçi tarafımızla FCA Group tarafından farkedilmekten mutluluk duyuyoruz. Yaklaşık on yıl önceki ilk PND entegrasyonumuzdan bu yana, yazılım, harita ve servisleriyle farklı FCA modellerinde üç bilgi-eğlence platformu sunuyoruz. FCA ile 2017 ve sonrasında daha fazla yenilik yapmayı dört gözle bekliyoruz.”

FCA Grup’un Ödül Motivasyonu

TomTom Automotive, yeni özelliklerin tanımlanması ve geliştirilmesinde Ar-Ge ile proaktif işbirliği nedeniyle ödüllendirildi. TomTom teknolojisi sayesinde FCA, Connected Live Services’de, navigasyon, gerçek zamanlı park yeri ve kişiselleştirilmiş navigasyon gibi bir sonraki seviyede müşteri kolaylığını sunabiliyor.

 

FCA Grup’un stratejik iş ortaklarını küresel yönetim ekipleriyle bir araya getiren “Qualitas” etkinliği her yıl gerçekleştiriliyor. Ödüller, yenilik, kalite, sürekli gelişim ve Şirketin Temel İlkelerine olağanüstü bağlılık gösteren tedarikçileri tanımaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz