Yeni bir Fiat Ticari Araç sahibi olmak isteyenler, Temmuz ayı boyunca 20.000 TL’ye 2 yıl vadeli %0 faizli kredi imkânından yararlanırken, Fiat Doblo, Fiorino ve Ducato modellerini tercih eden müşterilere 1.500 TL’lik ek takas indirimi sağlanıyor.

Türkiye’de Tofaş çatısı altında temsil edilen Fiat, ticaretin profesyonelleri için hazırladığı cazip fırsatlarla Temmuz ayında da farkını ortaya koyuyor. Koç Fiat Kredi’nin desteğiyle sunulan kampanyada, Fiat Ticari Araçlar’ın Doblo, Fiorino, Pratico ve Ducato modellerinden birini tercih edenler, 20.000 TL’ye 2 yıl vadeli %0 faizli kredi fırsatından yararlanıyor. Yeni aracına daha uzun vadeli ödeme seçeneğiyle sahip olmak isteyen Fiat müşterileri ise Doblo, Fiorino ve Pratico modellerinde 40.000 TL’ye 48 ay vadeli %0.85 faizli, Ducato modellerinde ise 60.000 TL’ye 48 ay vadeli %0.95 faizli cazip kredi imkânından faydalanabiliyor.

Fiat, cazip kredi fırsatlarına ek olarak, büyük ilgi gören takas kampanyası kapsamında, Doblo, Fiorino veya Ducato modelini tercih eden müşterilerinin, markası ne olursa olsun eski aracını değerinin 1.500 TL fazlasına alarak fark yaratıyor. Kampanyada ayrıca, tüm Fiat ticari araç modellerinde geçerli olmak üzere, nakit alımlarda anahtar teslim fiyatı üzerinden 2.000 TL ek indirim sağlanıyor. Fiat’ın 2013 model ticari araçları için yürüttüğü “Model Yılı Kampanyası” da Temmuz ayında 4.000 TL’ye varan indirim fırsatlarıyla devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz