Türkiye hafif ticari araç pazarının lideri Fiat, Aralık ayında ticari araç modelleri için “2012 yılının fırsatını” sunuyor. Tofaş çatısı altında yer alan Fiat, Aralık ayında avantajlı satın alma kolaylıkları sunan kampanyasıyla ister kredili ister peşin alımlarda Fiat Fiorino Combi, Fiat Fiorino Combimix ve Yeni Fiat Doblo Combi modellerinde ÖTV miktarı kadar indirim yapıyor.
Müşterilerine “ÖTV Bizden” diyen Fiat, bununla da yetinmiyor. Ticari araç modelleri için Koç Fiat Kredi desteğiyle Fiat Finans’tan kredi kullanacak olan Fiat müşterilerine benzersiz kredi imkânları sağlanıyor. Aralık ayı sonuna kadar geçerli olan kampanya kapsamında 20 bin TL’ye kadar kredi kullanımlarında 30 aya varan vadeyle % 0 faiz imkânı sunuluyor.
Fiat Pratico’dan Fiat Ducato’ya tüm modelleri için geniş çaplı satın alma kolaylıkları sunan Fiat’ın Aralık kampanyası kapsamında peşin alımlarda ise 12 bin TL’yi aşan indirim fırsatları sunuluyor.
Türkiye hafif ticari araç pazarının lideri Fiat, 31 Aralık tarihine kadar devam edecek yeni kampanyası kapsamında ister kredili ister peşin alımlarda Fiat Fiorino Combi, Fiat Fiorino Combimix ve Yeni Fiat Doblo Combi modellerinde ÖTV (Özel Tüketim Vergisi) tutarı kadar indirim yaparak hafif ticari araç müşterilerine benzersiz fırsatlar sunmaya devam ediyor. Fiat, Fiat Ducato’dan Fiat Fiorino’ya tüm modelleri için geniş çaplı satın alma kolaylıkları sunan kampanyası kapsamında peşin alımlarda ise 12 bin TL’yi aşan indirim fırsatları sunuluyor.
Fiat’ın büyük ilgi görmeye devam eden kampanyası kapsamında başta Fiat Doblo ve Fiat Fiorino olmak üzere hafif ticari araç modelleri için 20 bin TL’ye kadar kredi kullanımlarında 30 ay vadeyle % 0 faiz ayrıcalığı da sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz