Fiat markalı ticari araç sahibi olmak isteyenler için benzersiz fırsatlar sunan Eylül kampanyası kapsamında hem indirimler hem de düşük faizli avantajlı kredi imkanları sağlanıyor.

34 bin 740 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabilen Fiat ticari araç modellerinde Eylül ayı boyunca 14 bin TL’yi aşan benzersiz indirim avantajları sunuluyor. Bununla birlikte Tofaş’ta üretilerek dünyanın 80 ülkesine ihraç edilen yeni nesil Fiat Doblo ve Fiat Fiorino’nun yanı sıra Fiat Pratico ve Fiat Ducato modellerinden birine sahip olmak isteyen müşteriler cazip kredi kullanma ayrıcalığına da sahip oluyorlar.

Eylül ayında Fiat Doblo, Fiat Fiorino ve Fiat Pratico modellerinden birini satın almak isteyenler, 7 bin 500 TL’ye varan indirimlerden yararlanırken aynı zamanda Fiat ve Koç Fiat Kredi iş birliğiyle sunulan 20 bin TL’ye kadar cazip kredi kullanma ayrıcalığına sahip oluyorlar. Doblo, Fiorino ve Pratico modellerinde 20 bin TL’ye kadar 20 ay vade ve yüzde 0.99 faizli kredi imkanı sunuluyor.

Geniş ürün yelpazesi ile ticaret dünyasının her türlü ihtiyacını karşılayan Fiat Ducato ise Eylül ayına özel 14 bin TL’yi aşan indirim ve 60 bin TL’ye kadar 48 ay geri ödemeli cazip kredi kullanma fırsatı sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz