Futbolun 1999 yılından bu yana tüm dünyada en büyük destekçisi olan Hyundai, milyarlarca kişinin yaşadığı coşkuyu ve heyecanı bu kez FIFA U-20 Dünya Kupası’yla paylaşmaya hazırlanıyor.
FIFA ile 2022 yılına kadar olan anlaşma doğrultusunda Dünya Kupası dahil olmak üzere tüm FIFA organizasyonlarının Resmi Sponsoru olan Hyundai, 21 Haziran-13 Temmuz tarihleri arasında ülkemizde yapılacak 20 Yaş Altı (U-20) Dünya Kupası’nın da resmi sponsorlarından birisi olacak. Türkiye’nin 7 şehrinde yapılacak turnuva boyunca kullanılacak 112 adet aracı geçtiğimiz haftalarda FIFA’nın resmi organizasyon komitesi olan Türkiye Futbol Federasyonu’na teslim eden Hyundai, böylece tüm FIFA, organizasyon ve federasyon yetkililerinin, hakemlerin ve görevlilerin taşınmasını sağlayacak. FIFA U-20 Dünya Kupası 2013, dünya çapındaki 24 ülkenin 20 yaş altı milli takımının katılımıyla İstanbul, Kayseri, Trabzon, Rize, Gaziantep, Antalya ve Bursa’da gerçekleştirilecek. Turnuva boyunca Hyundai’nin Equus, Genesis, i40, i30, ix35 ve H1 modelleri kullanılacak.
21 Haziran günü Kayseri Kadir Has Stadyumu’nda Güney Kore-Küba maçıyla başlayan Dünya Kupası, ülkemizde 7 farklı ilde oynanacak karşılaşmalarla devam edecek. İstanbul Türk Telekom Arena Stadyumu’nda oynananacak maçlar öncesinde de futbol severlere çeşitli sürprizler hazırlayan Hyundai, i20 WRC yarış aracını sergileyecek. Türk Telekom Arena Hyundai Fan Zone standındaki i20 WRC, otomobil ve ralli tutkunlarının da dikkatini çekecek. i20 WRC, önümüzdeki yıl ralli parkurlarında ter dökerek markanın motorsporlarındaki en yeni temsilcisi olacak.
FIFA U-20 Dünya Kupası kapsamında çeşitli aktiviteler ve futbol severler için çeşitli sürprizler hazırlayan Hyundai, 15 Haziran – 5 Temmuz tarihleri arasında düzenlendiği “Hyundai Test Sürüş Günleri”yle de organizasyona farklı bir boyut kazandırıyor.
Türkiye çapındaki 81 adet yetkili satış noktasında farklı Hyundai modelleri ile test sürüşü yapanlara çekilişle birbirinden iddialı hediyeler kazanma imkanı sunuluyor. Ayrıca Hyundai Kredi sayesinde Haziran ayına özel olarak tüm Hyundai modelleri için 60 aya kadar varan uygun ödeme koşulları sunuluyor. Aynı zamanda ix35 1.6 lt için 40.000 TL’ye 36 aya kadar yüzde 0,65 ve i30 için de 30.000 TL’ye 36 aya kadar yüzde 0,73 gibi avantajlı oranlarla kredi kullanma imkanı bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz