Alışveriş ve modanın merkezi İstanbul Shopping Fest’te Peugeot rüzgarı esiyor. 08-30 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen İstanbul Shopping Fest’te 5 adet Peugeot 208 ve 1 adet Yeni Peugeot RCZ kazanma şansı sunuluyor. Peugeot, İstanbul’da bulunan 12 alışveriş merkezinde festival süresince farklı modellerini sergiliyor.

23 gün sürecek olan alışveriş festivalinde 5 adet Peugeot 208 ve 1 adet Yeni Peugeot RCZ çekilişle hediye edilecek. İstanbul Shopping Fest kapsamında, banka veya kredi kartı ile yapılan her 25 TL’lik alışverişe bir çekiliş hakkı kazanılıyor. Peugeot standlarının yer aldığı alışveriş merkezlerinde, belirlenen mağazalarda yapılan alışverişler sisteme otomatik olarak işleniyor.

İstanbul’un dört bir yanında gerçekleşen alışveriş festivali kapsamında fırsatlardan yararlanmak ve Peugeot modellerini keşfetmek için, Metrocity, Aqua Florya, Buyaka, Pendorya, Tepe Nautilus, Palladium, Marmara Park, Marmara Forum, İstanbul Forum, Capitol, İstinye Park ve Kanyon’da kurulan Peugeot standlarını ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz