Kendi sınıfında tüketicilerin birinci tercihi olan Honda Civic Sedan, Pioneer multimedya sistemi ile haritalardan podcasta, takvimden bluetooth’a kadar pek çok özelliği bir arada sunuyor. Ücretsiz AppRadio uygulaması ile iPhone ve Android telefonlarla entegre çalışan sistem, sürüş keyfinizi internetle zenginleştiriyor

Sınıfının lideri olan Honda Civic Sedan, Pioneer multimedya çözümleri ile kullanıcılara daha fazla konfor sunuyor. 15 Nisan’dan itibaren satılacak olan Civic Sedan Elegance Smart, navigasyondan bluetooth’a, takvimden podcast uygulamalarına kadar pek çok uygulamanın tek yerden kontrol edilmesine olanak tanıyor. iPhone ve Android telefonlarla AppRadio uygulaması ile bağlanan sistem sayesinde Youtube, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlara doğrudan bağlanırken internet tarayıcısı sayesinde web’de gezinmeye olanak tanıyor.
7 inçlik kapasitif dokunmatik ekrana sahip, yenilikçi bir araç ses sistemi olarak öne çıkan Pioneer mulltimedya sistemi, iPhone ve Android telefonlara uyumlu AppRadio yazılımı sayesinde, akıllı telefon uygulamalarının da kullanılmasına imkan veriyor. Geniş, tam renkli dokunmatik ekran üzerinde akıllı telefonlardaki içerikleri nrahatça görülebilmesi, dokunulabilmesi ve kontrol edilmesine sağlıyor.
iOS5 işletime sahip iPhone 4 / 4S / 5 ve MHL veya HDMI girişe sahip Android 2.3 versiyonları ile uyumlu olan SPH-DA100’ü, en güncel harita, gelen çağrıyı cevaplama ve müzik keyfi ve video eğlencesinin yanı sıra, Gelişmiş Uygulama Modu ile diğer birçok uyumlu uygulamalarla kullanmak mümkün.

SPH-DA100 GENEL ÖZELLİKLER
7”WVGA(800X480) Multi-touch Kapasitif ekran
2-DIN Kurulum
Parrot Bluetooth modül ile ahizesiz görüşme
Kullanıcı ara yüzünü 18 dilde destekleme
Klavye desteği (Azerty,Qwerty,Qwertz,Rusya ve Yunan klavyeleri)
Parazit giderici özelliğine sahip gelişmiş D4Q Tuner

BAĞLANABİLİRLİK
iPod touch / iPhone 4/4S/5 uyumlu kablo ile direk kontrol.
Desteklenen Android telefonlarla uyumluluğu.
Gelişmiş Uygulama Modu
Direksiyon Kumanda desteği
2 RCA anfi çıkışı (Ön-Arka/SW)
Arka görüş kamera bağlanabilirliği.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz