Şehiriçinde adresten adrese ulaşım alanında ilk yerli uygulama olan Olev’in kurucusu Ertunç Çiriş, olumsuz hava koşulları nedeniyle araçlarını trafiğe çıkarmayan İstanbulluların, ulaşımlarını sürücülü VIP araçlarla sağlamaya büyük ilgi gösterdiğini söyledi.

Ocak ayının çeşitli günlerinde İstanbul’u etkisi altına alan olumsuz hava koşulları nedeniyle kişisel araçları ile trafiğe çıkmayan sürücüler, adresten adrese ulaşım sağlayan platformlara olan talebi önemli oranda artırdı. Şehiriçinde adresten adrese ulaşım alanında ilk yerli uygulama olan Olev’in kurucusu Ertunç Çiriş, araç talebinin aralık ayına oranla yüzde 100’den fazla artış kaydettiğini söyledi.

Ertunç Çiriş şu bilgileri verdi: “Ay boyunca görülen kar ve buzlanma nedeniyle yollarda olumsuzluklarla karşılaşmak istemeyen İstanbullular, yetkililerin de çağrılarını dikkate alarak, gerek kişisel araçlarını gerekse çalıştıkları kurumlara ait araçları trafiğe çıkarmadılar. Alternatif bir yöntem olarak, bulundukları konuma çağırabildikleri sürücülü VIP araçları tercih ettiler. Bu sayede, başta işyerlerinin yoğun olarak bulunduğu bölgeler olmak üzere, İstanbul içinde birçok farklı noktaya kolayca ve konforlu bir şekilde ulaşabildiler. Aralık ayı ile kıyasladığımızda, Olev araçlarına olan talebin yüzde 100’ün üzerinde arttığını görüyoruz. Deneyimli sürücülerimiz ve yasal bir şekilde çalışan modern araçlarımızla, zor koşullarda da İstanbullulara kesintisiz hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz