Hafif ticari araçlara yönelik geliştirilen yeni nesil lamelli kış lastiği Bridgestone Blizzak W810, geliştirilmiş karlı, buzlu ve ıslak zemin performansıyla emniyetli sürüş, daha uzun ömür ve daha az yakıt tüketimi sağlıyor.
25. kuruluş yıl dönümünü kutlayan Türkiye lastik pazarı lideri Brisa tarafından hafif ticari araçlar için pazara sunulan yeni nesil lamelli kış lastiği Bridgestone Blizzak W810 ile kış aylarında karlı, buzlu ve ıslak zeminleri dert etmeden emniyetli sürüşün keyfini çıkarabilirsiniz.
Optimum doluluk oranı sayesinde yüksek kar tahliyesi ve karlı zemin tutunma performansı sağlayan Blizzak W810, önceki desenlere göre daha sıkı tutunma etkisiyle, buzlu zeminde gelişmiş çekiş, frenleme ve viraj alma performansı sergiliyor.


Blizzak W810, Kış Lastiği Yönetmeliği kapsamında sadece karlı ve buzlu zeminlerde performans gösteren lastiklere verilen ‘Kar Tanesi’(Snow Flake) ve M+S(Çamur ve Kar) işaretlemelerini taşıyor.
Yeni geliştirilmiş silika hamur sayesinde dengeli ıslak zemin performansı sergileyen Bridgestone Blizzak W810, omuz bölgesi için özel geliştirilmiş 3 boyutlu zigzag lamel teknolojisiyle tüm zorlu kış koşullarında arttırılmış blok direnci ve yol tutuş sağlıyor.
Çevreci bir yaklaşımla da geliştirilen Blizzak W810, aynı segmentteki bir önceki desene göre %4 daha fazla yakıt tasarrufu sağlıyor.
Blizzak W810, pazardaki hafif ticari araçların %87’sine uygun ebat çeşitliliğiyle Bridgestone, Lassa, Otopratik ve Lastiğim satış noktalarında sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz