Mercedes-Benz Cars auf dem Pariser Automobilsalon 2016: Elektromobilität im Fokus/Mercedes-Benz Cars at the 2016 Paris Motor Show: Electric mobility in the spotlight

Mercedes-Benz, 2016 Paris Otomobil Fuarı’nda tamamen dijital teknoloji ve elektrikli sürüşe odaklanan geleceğin otomobillerini tanıtıyor.

Fuarda yeni smart fortwo, fortwo cabrio ve bir ilk olarak smart forfour modellerinin tamamen elektrikli versiyonlarının dünya tanıtımı yapılacak.

E-Serisi ailesinin yeni üyesi All Terrain’in ise ilk gösterimi gerçekleştirilecek.

Mercedes-Benz, 1-16 Ekim tarihleri arasında düzenlenen 2016 Paris Otomobil Fuarı’nda geleceğin otomobilleri olan dijital ve elektronik sürüş teknolojileriyle tasarlanan modellerini tanıtıyor. Elektrikli mobilite konusunu odak noktasına alan Mercedes-Benz, 2016 Paris Otomobil Fuarı’nda Hall 5.2 salonunda yer alan 2.500 metrekarelik standında 30’a yakın modelini sergileyecek.

Mercedes-Benz bu yıl fuarda pek çok ilke imza atacak. Fuarda benzinli motorlu smart modellerinin yanı sıra smart fortwo, fortwo cabrio ve bir ilk olarak dört koltuklu smart forfour modellerinin tamamen elektirkli versiyonları tanıtılacak.

2016 Paris Otomobil Fuarı’nda, arazi sürüşü odaklı tasarım detaylarıyla E-Serisi ailesine yeni katılan All Terrain modelinin ilk gösterimi yapılacak.

Fuarda tanıtımı yapılacak diğer bir otomobil ise Vision Mercedes-Maybach 6 olacak. Elektrikli otomobil olarak tasarlanan aracın elektrikli motoru, 750 PS (550 kW) güç üretirken aracın altına gizlenen ince bataryalar 500 km’lik bir menzil sağlıyor.

Mercedes-AMG, 2016 Paris Otomobil Fuarı çerçevesinde GT ailesini genişletmeye devam ediyor. Yeni Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC Coupé aracı da 2016 Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak araçlar arasında bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz