MICHELIN Primacy 3, 2015 ‘in en iyi yaz lastiği seçildi

0
6.240 views

Dünyanın lider lastik üreticilerinden Michelin, ADAC tarafından gerçekleştirilen yaz lastiği testlerinde 2015 yılının en iyi yaz lastiği seçildi.

Sektörün önde gelen bağımsız test kuruluşu ADAC, Michelin Primacy 3 lastiklerinin performansını diğer lastik markaları ile karşılaştırarak sektörün en iyisi olarak seçti.

Geliştirdiği teknolojiler ve Ar&Ge gücüyle sektöre öncülük eden Michelin, sektörde farkını kanıtlamaya devam ediyor. Yeni nesil Michelin Primacy 3 yaz lastiği, yeni lastik sırtı ve kauçuk karışımı ile ıslak ve kuru zemindeki performansı ve uzun aşınma süresi sayesinde 2015 yılının en iyi lastiği seçildi. Aralarında dünyaca büyük markaların da bulunduğu toplam 19 lastik markasının yer aldığı testte, genel puanlamada birinci olan Michelin Primacy 3, aynı zamanda  kuru zeminde frenleme, ıslak zeminde frenleme ve lastik ömrü gibi 3 farklı kategoride de birinci seçildi.

Michelin Primacy 3, yüksek performansıyla sınıfının lideri

Alman test kuruluşu ADAC tarafından düzenlenen lastik performansı testlerinde rakiplerini geride bırakan Michelin Primacy 3, MICHELIN Total Performance stratejisiyle sürücülerine kuru zeminde frenleme, ıslak zeminde frenleme ve ıslak zeminde viraj almada büyük avantaj sağlıyor. Kendini kilitleyen sırt deseni ve kılcal damarları sayesinde yüzeyinin tamamının zemine temas ettiği Primacy 3, tüm yol koşullarında tutunmayı arttırırken fren mesafesini de azaltıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz