Temsa Motorlu Araçlar, Mitsubishi L200’lerde kaçırılmayacak bir indirim fırsatı sunuyor.

Sağlamlığının ve dayanıklılığının yanı sıra sınıfında öncü konfor ve güvenlik özelliklerine sahip olan Mitsubishi L200’ler, 4.500 TL’ye varan indirimlerle yeni sahiplerini bekliyor.

2015 model yılı için geçerli olacak indirimlerde L200 4×2’ler 4.500 TL, 4×4 Storm’lar 2.500 TL, 4×4 Tornado ve Blizzard’lar ise 1.250 TL’lik indirim fırsatlarıyla yetkili satıcılarda beğeniye sunuluyor.

 

Mitsubishi L200:

Hem performanlı hem çevre dostu, MIVEC+Dizel ile dünyada bir ilk!

SUV özelliklerine sahip atletik ve yenilenmiş güçlü tasarımıyla dikkat çeken Yeni Mitsubishi L200, yakıt ekonomisinden kolay manevra kabiliyetine kadar kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak üzere baştan tasarlandı. Yenilenen efsane Mitsubishi L200, MIVEC ve Dizel özellikleri bir arada sunduğu dünyada bir ilke imza atarak sunduğu dizel motorda MIVEC uygulamasıyla, ekonomi, performans ve çevreye duyarlılıkta beklentilerin ötesine geçiyor. Üstelik yüzde 20’ye varan yakıt tasarrufu ve yüzde 17 daha az karbon salınımıyla Yeni Mitsubishi L200 hem kullanıcılarının cebini hem de çevreyi düşündüğünü bir kez daha kanıtlıyor. Paris-Dakar Rallisi’nde elde ettiği başarılar ile offroad performansını kanıtlamış Pajero’dan geliştirilen yeni 4 sürüş modlu 4×4 Super Select sistemi, sessiz motor ve yalıtım özellikleriyle Yeni Mitsubishi L200 üstün arazi performansı sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz