MTV ödemelerini Garanti Kredi kartlarıyla yapanlar, ZIEBART bayilerinde cam filmi uygulamasında %20 indirim kazanıyor.

“Oto Koruma ve Geliştirme” alanında dünyanın lider markalarından Ziebart, otomobilinin bakımına, görünümüne, uzun ömürlü olmasına ve kendi sağlığına da önem veren kullanıcılar için yeni bir kampanya hazırladı.

Kampanya kapsamında MTV 2. Dönem taksitini Bonus kredi kartı ile ödeyen müşterilere, Cam Filmlerinde %20 indirim uygulanıyor.
8 Temmuz – 31 Ağustos tarihleri arasında Bonus üyesi olan tüm Ziebart istasyonlarında geçerli olan kampanyada; “ZIEBART CAM FİLMİ” Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesini Garanti Bankası kredi kartlarıyla www.gib.gov.tr üzerinden gerçekleştirenler, 699 TL yerine , yalnızca 559 TL ödüyor ve istekleri doğrultusunda +3 taksit imkanına da sahip olabiliyorlar.

Ziebart Cam Filmleri, uygulandığında orijinal renkli cam görünümü veren, ömür boyu garantili, estetik görünümünün yanında sürücü ve yolculara da koruma sağlayan yararlı bir aksesuardır. Ziebart’ın Cam Filmleri, diğer sıradan cam filmlerinin aksine, titanyum veya alüminyumdan yapılmış metalize bir tabaka da içeren toplam 5 katmandan oluşur. Bu çok katlı metalize film, koyuluk tonu fark etmeksizin güneşin kanserojen UV ışınlarını %99 oranında bloke ettiği gibi kapkaççıların camı kırıp araç içine ulaşmalarına engel oluşturur. Bir kaza anında kırılan camı bir bütün olarak tuttuğundan, bunların uçuşarak sürücü ve yolcuları yaralamasını büyük oranda engeller.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz