Piyasadan ikinci el araç almak oldukça risklidir.

İkinci el araç alırken seçtiğiniz aracın ciddi bir kaza geçirmiş olması, mekanik arızası olması, araç çalıntı olması, vergi borcu bulunması gibi risklere hacizli veya rehinli olması gibi birçok riski göz önünde bulundurmanız gerekir. Sizi bu risklerden kurtaran, güvenilir ikinci el araç alabileceğiniz bir yer olduğunu söylesem ne dersiniz?

İkinci el araçları ve Koç Fiat Kredi avantajları ile ikinci el araç arayanların bir numaralı tercihi Otoeksper, bu anlamda en doğru adres. Şu sıralar sitesini yenileyerek müşterilerine daha hızlı ve kolay kullanabilecekleri bir site tasarlayan Otoeksper’in yeni sitesinde 2.el oto satın almak daha da kolay.

Otoeksper’de yer alan her ikinci el araç, kapsamlı bir ekspertiz işleminden geçirilip müşterilerle paylaşılıyor. Ayrıca Otoeksper’de bulunan 8 yaş ve 180 bin kilometre sınırının altında, onaydan geçen her araç garantili olarak satın alınabiliyor. Garanti süresi boyunca 7 gün 24 saat yol yardım hizmeti de artısı.

Koç Fiat Kredi’nin sunduğu cazip kredi imkanları ile garantili 2. el bir araca sahip olabileceğiniz Otoeksper’de aracın tescil işlemleri de müşteri adına Otoeksper bayisi tarafından gerçekleşmekte.

Otoeksper’de sahibinden ve galeriden araç almanın yanı sıra ikinci el konusunda uzman kurumlardan araç alma imkanı da var. Ayrıca titiz bir ekspertiz işleminden geçirilen araçları belgelendirmesi sayesinde araçlar hakkında detaylı bilgi alabiliyorsunuz.

Türkiye’de 32 ilde 51 farklı noktada hizmet veren Otoeksper’de satılan garantili 2. el araçları incelemek ve 2.el araç kredisi hakkında bilgi almak için www.otoeksper.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz