Türkiye’nin en çok satan markası Ford sahibi olmak isteyenler, Şubat ayı kampanyası kapsamında dilerlerse yeni aracını sıfır faizli ve 30 bin TL’ye varan kredilerle alıyor dilerse de 2012 model araçlardan birine 6 bin 500 TL’ye varan peşin alım indirimiyle sahip oluyor. Şubat ayı itibarı ile ön satışına başlanan tamamen yenilenen ve artık 1.6 litrelik motor seçeneğine de sahip Yeni Ford Kuga’ya ise 59 bin 900 liradan başlayan fiyatlara sahip olmak mümkün.

Türkiye’nin lider otomotiv markası Ford, Şubat kampanyasıyla otomobilseverlere hayallerindeki Ford’a isterse 18 ay vadeli yüzde sıfır faizle 18 bin TL kredi kullanarak isterlerse 2012 model yılına ait araçlara 6 bin 500 TL’ye varan indirimlerle sahip olma fırsatı sunuyor. Ticaretin makam aracı Tourneo Custom’ın 2012 model yılı araçlarına sahip olmak isteyenler ise Şubat ayında 24 ay sıfır faizle 30 bin TL kredi kullanabiliyorlar.

Tasarım ödüllü Fiesta Trend 1.25i modelinde yüzde 5 indirim yapan Ford ayrıca yine Şubat kampanyası dahilinde 2012 model Transit Custom ve Tourneo Custom modelleri için destekli kredi kullanmayan Ford tutkunları için yüzde 5’lik peşin alım desteği de veriyor.

1.6 litrelik motor seçeneğine de sahip Yeni Kuga’nın ön satışı başladı
Yeni yılda yeni model atağını sürdüren Ford, Yeni Kuga modelinin ön satışına başladı. Yenilikçi teknolojilerin yanı sıra artık 1.6 litrelik motor seçeneğini de müşterilerine sunan Yeni Ford Kuga, 59 bin 900 liradan başlayan ön satış fiyatına sahip.

Yeni Kuga farklı güçte iki 1.6 litre benzinli ve bir de 2.0 litre dizel olmak üzere toplam 3 farklı motor seçeneğine sahip. 150 HP’lik 1.6 litre benzinli EcoBoost motor gücünü 6 ileri düz vites ve önden çekiş ile aktarırken 182 HP’lik 1.6 litre EcoBoost versiyonda ise 6 ileri otomatik şanzıman ve yol koşullarına göre kendini otomatik olarak adapte eden akıllı 4X4 sistemi ile sunuluyor. 2 litre ve 163 PS gücündeki dizel motor seçeneğinde ise yine 4 çeker aktarma ve 6 ileri PowerShift otomatik şanzıman yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz