Japon Otomotiv Üreticisi Suzuki; 1.750 TL değerindeki garantili LPG kitini, Şubat ayı sonuna kadar dünya çapında büyük beğeni kazanan Crossover SX4 modelini satın alanlara hediye ediyor.
Japon Otomotiv Üreticisi Suzuki; 1.750 TL değerindeki garantili LPG kitini, Şubat ayı sonuna kadar dünya çapında büyük beğeni kazanan Crossover SX4 modelini satın alanlara hediye ediyor. 35.650 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan SX4, LPG kiti sayesinde benzin ve dizele göre çok daha ekonomik yakıt tasarrafu sağlıyor. SX4’te LPG kiti içinde aynı araçta olduğu gibi 3 yıl veya 100.000 km garantisi bulunuyor.
Türkiye’ye yayılmış 29 adet yetkili satıcı ve 35 adet yetkili servis ağı ile hizmet veren Suzuki’de LPG dönüşümlü SX4 Crossover satın almak isteyen müşterilerin Suzuki bayilerine başvurmaları, tüm bilgileri almaları için yeterli olacak. Suzuki Türkiye, LPG dönüşümü konusunda BRC GAS Equipment (İtalya)’nın Türkiye Distribütörü 2A Mühendislik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ile çalışmaktadır. Artık Suzuki Sx4 Crossover ekonomik, güvenli ve çevre dostu orijinal LPG donanımlı olarak satın alınabilecektir.


LPG ve güvenlik hakkında;

Günümüz koşullarında yakıt tüketiminden yarattığı tasarruf ile çok akıllı bir seçim olmakla birlikte, çevreye en az zarar veren yakıt olarak da katkı sağlamaktadır. LPG’li araç kullanımı pratik olduğu kadar günümüz koşullarında geçtikleri güvenlik testleri neticesinde de bir o kadar güvenilirdir. En önemli nokta olarak işin uzmanları tarafından LPG kitinin kurulumunun yapılması ve düzenli periyodik bakımların yaptırılıyor olması yönündedir. Uygun teknolojilerin kullanımı ile özel çelikten imal edilmiş tanklar, uzaktan kumandalı elektro valfleri ve zekice yerleştirilmiş enjektörleriyle LPG gerçekten emniyetli bir seçimdir. Son yıllarda LPG otomobil kiti teknolojilerinde görülen büyük ilerleme müşteriler tarafından düşünülen bütün emniyet kaygılarını giderecek duruma gelmiştir. Suzuki SX4 Crossover araçlarında kullanılan LPG dönüşüm kiti, Avrupa Birliği’nin en son ECE R 67.01 regülasyonuna göre üretilmiş ve onaylanmış olan ürün yanma testleri dahil tüm güvenlik testlerinden geçirilmiş olup, maksimum güvenlik ve performansı bir arada sunmaktadır. Şehirlerimizde hava kirliliği tedirgin edici seviyelere ulaşmıştır. Bunun sonucunda ekolojik kaygılar yükselmektedir. LPG yakıtla beslenen bir otomobil seçen bir kişinin çevrenin korunmasına önemli katkıları olur. LPG yakıt kullanan araçlar benzin ve dizel yakıta oranla mutlak bir şekilde daha az çevre kirliliği yaratır.Özet olarak LPG; akıllı, emniyetli,ekolojik ve pratik bir seçim olarak karşımıza çıkmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz