SEAT, en ilgi gören model ailesi olan Ibiza ve sedan modeli Toledo için hem avantajlı fiyat imkânı hem de cazip taksit seçenekleri sunuyor.

Reference donanım seviyesindeki 1.4 lt 85 hp’lik Ibiza’nın, 30 bin 300 TL’den başlayan anahtar teslim fiyatlarla alınabildiği kampanya süresince sınırlı sayıda Toledo’da yüzde 3’e varan fiyat avantajı sunuluyor.

SEAT’ın yeni kampanyasında Ibiza ve Toledo modellerine avantajlı fiyatlarla sahip olunabiliyor.

SEAT_Toledo_03

Ibiza, alırken de kullanırken de ekonomik…
SEAT’ın en çok ilgi gören modellerinden biri olan ve kompakt, sportif ve dinamik tasarımıyla dikkat çeken Ibiza, uygun fiyatıyla sınıfındaki iddiasını devam ettiriyor.

100 kilometrede ortalama 5.9 litre yakıt tüketen ve benzinli 1.4 lt 85 hp motor seçenekli model, kampanya süresince Reference donanım paketiyle birlikte 30 bin 300 TL’ye alınabiliyor. Kampanyada ayrıca SEAT Finans desteğiyle 20 bin TL kredi tutarına , ayda sadece 468 TL’ye Ibiza sahibi olmak da mümkün.

Geniş motor seçenekleri ve kişiselleştirilebilen donanım özellikleriyle Ibiza ailesinin 5 kapılı versiyonu, Style ve Reference donanım seviyesinde 1.4 lt 85 hp ve 1.2 lt TSI 105 hp DSG ile ve sadece Reference donanımla alınabilen 1.6 lt TDI CR 90 hp motor seçenekleriyle satışa sunuluyor.

Sınırlı sayıda Toledo’da yüzde 3’e varan indirim
Türkiye’de 1.2 lt TSI 105 hp ve 1.4 lt TSI 122 hp DSG olmak üzere iki benzinli ve 1.6 lt TDI CR 105 hp ve 1.6 lt TDI CR 90 hp DSG olmak üzere iki dizel motor seçenekleri ile sunulan Toledo’nun Reference donanım seviyesindeki 1.2 lt TSI 105 hp versiyonu 36 bin 900 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatla alınabiliyor.

SEAT’ın modern tasarımı içerisindeki dinamizmi ve şıklığı, yüksek düzeyde verimli motor teknolojisi ve olağanüstü işlevsellik ile birleştiren Toledo, kampanya kapsamında 2 bin TL’ye varan indirimli fiyatlarla sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz