Ford, Mayıs ayında da binek ve hafif ticari araçlarda 0 faizli kredi fırsatı ve indirim kampanyalarıyla dikkat çekiyor. 30 bin liraya kadar kredi ve 5.200 TL’ye varan indirimler showroom’larda Ford tutkunlarını bekliyor.

Türkiye’nin lider otomotiv markası Ford, Mayıs ayı kampanyasıyla Türkiye’nin en çok satan markasına sahip olmak isteyenlere destek vermeye devam ediyor. Hem binek hem hafif ticari araçlarda 0 faizli kredi kullandıran Ford, binek araçlardaki özel indirim kampanyalarıyla da hayallerin gerçekleşmesine katkıda bulunuyor.

Binek otomobillerde avantajlı fiyatlar

Binek araçlarda müşterilerine 20 ay 0 faizli 24 bin TL’lik kredi imkanından yararlanma fırsatı sunan Ford, peşin alım indirimleriyle de dikkat çekiyor. 800 TL indirim yaptığı B-Max modellerini 39.060 TL başlayan fiyatlarla satışa çıkarıyor. Style fiyatına Titanium modelini sunduğu Focus’ta 42.615 TL’den, 2000 TL’ye varan indirim yaptığı Fiesta modellerini ise 31.795 TL’den başlayan fiyatlarla müşterilerine ulaştırıyor.

Ticari araçta 0 faizli kredi devam ediyor

Ford’da Ticari araç kampanyaları da tüm hızıyla devam ediyor. Mayıs ayında, ticaretin makam aracı Tourneo Custom ve Transit Custom’a 24 ay sıfır faizle 30 bin TL kredi kullanarak sahip olma fırsatı müşteriler için cazip bir seçenek oluşturuyor. Tourneo Custom ve Transit Custom ayrıca Mayıs ayında yüzde 1 ek destek ile Ford müşterilerine sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz