Hyundai Kredi, Mayıs ayına özel olarak hazırladığı ve uzun süredir sağladığı ayrıcalıkları müşterilerine sunmaya devam ediyor. Her zaman müşteri memnuniyetini birinci sırada tutan Hyundai, müşterileri için düşük faizli kredi oranlarıyla beraber yepyeni avantajlar sunmaya da devam ediyor. Dünyanın global anlamda en hızlı büyüyen ve gelişen otomobil markası olan Hyundai, yaz aylarına yaklaştığımız bu günlerde yeni araç alacaklar için sınırları zorlarken bu amaçla çok düşük faizlerle birlikte herkesi Hyundai sahibi yapmaya davet ediyor.
Hyundai Kredi tarafından sunulan avantajlı fırsatlara göre, Mayıs ayında yeni araç alacaklar öncelikli olarak birden fazla fırsatı bir arada yakalamış olacaklar. Hyundai’nin B segmentindeki başarılı oyuncusu yeni i20, Hyundai Kredi’yle birlikte 26.000 TL için 24 ay vadede yüzde 0.55 faizle satın alınabiliyor. Ayrıca i30 ve ix35 modelleri için de 3-60 ay arasında değişen tüm vadelerde yüzde 0.78 faiz oranlı kredi seçenekleri bulunuyor. Hyundai Kredi sadece faiz oranlarını düşürmekle kalmayarak aynı zamanda yeni araç alacak kişilerin ekonomisine de katkıda bulunmak için “Şimdi Al, Kasım 2013’te Öde” uygulamasını da sunmuş oluyor. Ertelemeli olarak sunulan bu satış olanağında müşteriler hemen teslim aldıklarını araçlarının kredilerini Kasım ayında ödemeye başlıyorlar.
Hyundai, Asker ve Öğretim Görevlilerine özel indirimler de yapacak
Hyundai’nin Mayıs ayı avantajları bunlarla sınırlı kalmayarak; Askeri personel, Öğretmenler, Akademisyenler, Rektörler ve Dekanlardan oluşan öğretim görevlilerine tüm modellerde geçerli olmak üzere özel satış avantajları da sunmuş oluyor. Hyundai, bu avantajlardan tüm müşterilerinin yararlanmaları için Türkiye genelindeki 81 ilde faaliyet gösteren 71 adet Hyundai Yetkili Bayileri’ne bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz