Scania, müşterileri için özel olarak tasarlanan Yeni V8 “Blue Stream” modelini piyasaya sundu.

Yalnızca 200 adet üretilen Yeni “Blue Stream” serisi, 2009’da üretilen “Dark Diamond” ve 2011’de üretilen “Black Amber” modellerinin ardından yine Svempas tarafından tasarlandı. Scania’nın Yeni “Blue Stream” modelinde, Streamline’ın yakıt tasarrufu özellikleri birleştirildi ve özel bir araç piyasaya sürüldü.

Tasarımında 90’ların klasik Streamline modelini anımsatan “Blue Stream”in aerodinamik hatları, üzerindeki gümüş, siyah ve pembe şeritler ile destekleniyor.

Yeni “Blue Stream”’in metalik mavi renkteki tasarımı bu özel model için üretildi. Özel metalik boya ve dış tasarımın yanı sıra, deri koltuklar, siyah ön ızgara, perdeler ve yatak döşemeleri bulunan Blue Stream, aydınlatma, sürücü bölümü, prestij ve konfor paketleri dahil olmak üzere yüksek donanım seviyeleri ile sunuluyor.

Yalnızca 200 Adet Üretilecek

Yeni Blue Stream, dünya çapında 200 adet üretilecek ve sınırlı sayıda kullanıcıya bu üstün araca sahip olma imkanı sunulacak. Bu teknoloji harikası araçlar gösterge paneli üzerinde bulunan “Blue Stream” logosu ile numaralandırılacak.

Yeni “Blue Stream” yüksek performansa sahip üstün teknoloji ile de donatıldı. Tüm zorlu sürüş koşullarının üstesinden gelebilecek bir yapıya sahip olan Yeni “Blue Stream” en yeni donanımlarıyla sürüş, yük ve yol koşullarına kendini kolayca adapte edebiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz