Güney Koreli SsangYong, Ağustos ayı boyunca Korando Sports’ta 40.000 TL için 24 ay %0 faiz, Tivoli’de 30.000 TL için 24 ay %0 faiz avantajı sunuyor.  Ayrıca 31 Ağustos’a kadar araç satın alan tüm müşterilerine 1 yıl süreyle periyodik bakım hediye ediyor.

SsangYong Ağustos Kampanyaları:

Tivoli

“Altın Direksiyon” ödüllü Tivoli 76.900TL’den başlayan inanılmaz fiyatlarla  showroom´larımızda sizleri bekliyor.

Korando Sports

Korando Sports´u 76.900 TL´den başlayan fiyatlarla hemen al!

Rexton W

Rexton, 183.900 TL´den başlayan fiyatlarla Mayıs  kampanyası fırsatıyla!

Rodius

Rodius, 142.900 TL´den başlayan fiyatlarla!

 

SsangYong Tivoli:

Tivoli, 48 ay süren ARGE sürecinden sonra Mart 2015’te global çapta yapılan lansmanı sonrası Dünya Otomotiv Pazarı’na sunulmuştur.

Tivoli, Mayıs 2015’te Uluslararası Otomotiv Pazarı’na giriş yapmıştır.

Tivoli’nin, 4×2 manuel, otomatik, benzinli veya dizel versiyonları yanında 4×4 versiyonlarının da gelmesiyle birlikte ürün yelpazesi tamamlanmış oldu.

Tivoli, Korean New Car Assessment Program (KNCAP) tarafından kategorisinin en güvenlikli otomobili seçilerek 5 yıldız almıştır.

Tivoli, yarı katlanır koltukları ile 15. Ergonomik Tasarım Ödülleri’nde en prestijli Büyük Ödül’e layık görülmüştür.

Tivoli’nin dizel versiyonu, çevre dostu ve tasarruflu özellikleri ile, Consumers Korea tüketici örgütü ve Kore Ticaret, Sanayi ve Enerji Bakanlığı tarafından verilen “Energy Winner” ödül almıştır.

SsangYong’un maksimum güvenlik ilkesi ile Tivoli’nin, gövde yapısı %71.4’ü yüksek güçlü çelikten, bunun % 40’ı ise aşırı dayanıklı çelikten üretildi.

Çarpışma etkilerini minimuma indirmek için aracın 10 ana noktası sıcak şekillendirilmiş çelikle güçlendirildi.

Elektronik stabilite programı  (ESP), yokuş kalkış asistanı (HSA), lastik basınç takip sistemi (TPMS) yanında sürücü ve yolcu korumasını üst seviyelere taşımak üzere Tivoli’de birisi sürücü diz hava yastığı olmak üzere yedi hava yastığı bulunuyor.

 

SsangYong Korando Sports:

SsangYong’un, 4×2 AT pick up sınıfında lider modeli Korando Sports, ESP (Elektronik Denge Programı) kapsamında  geliştirilen paket güvenlik sistemiyle oldukça dikkat çekiyor. Sistem bütünlüğünü tamamlayan HSA (Yokuş kalkış desteği), ABS (Kilitlenmeyi Önleyici Fren Sistemi), ARP (Aktif Savrulma Önleme Sistemi) ve EBD (Elektronik Fren Kuvvet Dağılımı Sistemi)  programları kullanıcıyı tam anlamıyla koruma altına alıyor.

SsangYong’un tüm modellerinde uygulanan üç katmanlı güçlendirilmiş, monoblok,  merdiven tipli çelik şasi yapısıyla, olası kazalarda darbenin araç içerisine minimumda yansıması temel alınıyor.

Korando Sports, arka helezon yaylı süspansiyon sistemi sayesinde otomobil konforunda sürüş deneyimi sağlıyor.

 

SsangYong Rexton W:

Rexton W, SUV DNA’sına sportif bir bakış açısı katıyor. Spor kesim direksiyonu, metal alaşım kapı emniyet düğmesi, yenilenen ön led lambaları, yenilenen elmas kesim jantı ve yeni ‘W’ amblemi ile SUV’nin dinamik, sportif ve agresif yönünü temsil ediyor.

Logodaki ‘’W’’ modern ve sofistike tasarım konseptini uygulayan ‘’work of art’’ (sanat eseri ) ‘’word class’’ (dünya standartlarında, birinci sınıf ) anlamına geliyor.

Arka 1. sıra koltuk ısıtma opsiyonu, sürücü koltuğu hafıza sistemi ile 3 ayrı kullanıcı için tercihlerini kaydetmesi, sekiz yöne hareket ettirilebilir sürücü koltuğu ve yeni orta konsol bölmesi yapısı ile de konforunu bir üst seviyeye taşıyor.

Rexton W, Yüksek verimliliğe sahip e-XDI200 motora destek olarak Mercedes Benz’den alınmış 5 ileri otomatik vites sürücünün vites değiştirme alışkanlıklarını izler ve yakıt verimliliği için optimal vites değiştirme noktalarını algılar.

Böyle bir sürüş yeteneği olası kaza durumunda maksimum korumayı sağlamak için 3 kez güçlendirilmiş çelikten imal edilmiş, monoblok şase ile donatılmıştır.

e-XDİ200 Motor: Araç, motorun en çok kullanıldığı devir aralığı olan 1500-2800 d/dk’da maksimum torku  (360 Nm)üretme üzere tasarlanmıştır. Böylece tüm sürüş şartlarında (trafik, rüzgarlı yollar, dik yamaçlı yollar ) yüksek çekiş gücü sağlanır. Yakıt verimliliği diğer motorlara göre %14 daha iyidir.

Ultra sürüş konforu: Rexton W’nin 8 noktalı arka bağımsız süspansiyonu, öndeki çift salıncak sistemiyle SUV’larda nadir bulunan rahatlığı sağlar. Darbe emici amortisörler ,denge çubuğu, helezon yaylarda konfora yardımcı etkenlerdir.

Güvenlik Özellikleri: Çoklu fonksiyonlu ESP (HBA,ARP ve HDC destekli) değişen yol durumunu ve şartlarını inceleyerek aktif olarak sürüşüne yolun verebileceği zararlardan korur. 3 katlı güçlendirilmiş çelikten imal edilmiş şase ve airbag sistemi pasif güvenlik olarak sürekli istenmeyen kazalara karşı sürekli hazır vaziyettedir.

Ssangyong’un en önem verdiği unsurlardan olan güvenlik konusunda ise TPMS (lastik basınç göstergesi) ve ultra sert üç kat çelik çerçeveye sahip monoblok şasesi ile mevcut sistem tamamlanıyor.

 

SsangYong Rodius:

MPV sınıfında 7 kişilik geniş iç hacmi,

Sınıfının 4×4 özelliğine sahip tek MPV’si,

Geniş aileler için güvenli,

2 litrelik güçlü dizel motor, düşük devirde yüksek tork ve Mercedes- Benz – 5 vitesli otomatik şanzıman veya 6 vitesli mekanik şanzıman kombinasyonu ile yüksek performans sağlar.

Bağımsız süspansiyon sistemi ile uzun yolculuklara konfor katan Rodius Alman teknolojisi ile üretilmiş 155 hp ve 360 nm tork güç üreten motoru ve şanzıman sistemini bir arada sunar.

Güney Kore mükemmelliğinde geliştirilen monokok güçlü çelik şasi yapısı ile rakiplerine fark atıyor. Rodius, part time 4×4 sistemi sayesinde zorlu koşullarda yüksek sürüş kabiliyeti ve şehir içi kullanımda uygun yakıt tüketimi ile akıllı çözümler sunar.

Arkada oturan yolcular için ön koltuk arkasındaki masa, uzun yolculuklarda yiyecek ve içecekleri koymak için son derece ideal olup aracın içine şık görüntü katar.

En arka koltuklar katlanabilir ve gerekli olduğu taktirde araç dışına çıkarılabilir. Böylece maksimum bagaj hacmi elde edilmiş olur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz