Dünya akaryakıt devi Total, Club Total kart ile kazandırmaya devam ediyor. 20 Aralık 2012’de başlayan ve 02 Şubat 2013 tarihine kadar 45 gün boyunca devam edecek olan kampanya süresince toplam 45 kişi 1 yıllık bedava yakıt kazanırken 45.000 kişiyi de 5, 10 ve 15 TL değerinde yakıt sürprizleri bekliyor. Kampanyanın ikinci dönem talihlileri Club Total kart sahipleri arasında 22 Ocak 2013 tarihinde yapılan çekiliş ile belirlenirken çekilişte Milli Piyango İdaresi Yetkilisi ve Noter de hazır bulundu.
Müşterilerine özel kampanyalar yapmaya devam eden Total, 20 Aralık 2012’de başlayan kampanyayla kazandırmaya devam ediyor. 45 gün süreli kampanyanın talihlileri üç farklı çekilişle belirlenip ilan ediliyor. 22 Ocak 2013 tarihinde düzenlenen çekiliş ile bir yıllık bedava yakıt kazanan 2. dönem talihliler belirlenirken çekilişte Milli Piyango İdaresi Yetkilisi ve Noter de hazır bulundu. Kampanya kapsamında ayrıca şimdiye kadar 40.000 adet 5, 10 ve 15 TL değerinde bedava yakıt sürprizleri dağıtıldı.
Çekiliş sonunda Mehmet Gezer, İdris Cengiz Tahmizoğlu, Mustafa Şafak, Soner Demirci, Ramazan Oral, Osman Tüysüz, Hüseyin Yıldırım, İsmail Galiba, Onur Karakaş, Bekir Kıvrak, Adnan Dağcı, Zekeriya Ünal, Necdet Demir, Ayşe Bayrak ve Serhat Balaban 4800 TL değerinde bir yıl boyunca ücretsiz yakıt kazandı.
Kampanya kapsamında 02 Şubat 2013 tarihine kadar Total istasyonlarından Club Total kart ile tek seferde yapılan 45 TL’lik akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde Club Total kart sahipleri 4.800 TL değerinde 1 yıllık bedava yakıt kazanma şansı elde ediyor. Kampanyaya katılım konusunda üst sınır getirmeyen Total, 45 TL üzerindeki harcamalara her 45 TL için 1 çekiliş hakkı veriyor. Ayrıca 45.000 Club TOTAL kart sahibi tek seferde yapılacak her 45 TL’lik alışverişe 5, 10, 15 TL değerinde bedava yakıt kazanma şansı yakalayacak. Club Total kart sahipleri kampanya boyunca yapacakları tüm akaryakıt ve otogaz alımları için standart Club TOTAL puanı kazanmaya devam edecek. Club Total kart sahipleri puanlarını akaryakıt veya otogaz alımında kullanabilecek.
Kampanyanın diğer talihlileri de 5 Şubat 2013 tarihinde yapılacak üçüncü çekilişle belirlenecek olup Total’in www.total.com.tr adresindeki internet sitesinde ve Total istasyonlarında yayınlanacak.
Club TOTAL üyesi olabilmek için, Türkiye genelindeki yaklaşık 450 Total istasyonunda bulunan veya www.total.com.tr adresindeki Club Total linkinde yer alan başvuru formunun doldurulması yeterli oluyor. Total istasyonlarından yapılan başvurularda, başvuru formu doldurulup imzalandıktan sonra Club TOTAL kart kullanıcılara anında teslim ediliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz