Tofaş çatısı altında yer alan Fiat, yaş ve model sınırlaması olmaksızın tüm Fiat markalı araç sahiplerine kazandırırken özel ödeme kolaylıkları da sunan kış servis kampanyasıyla dikkat çekiyor.
16 Şubat 2013 tarihine kadar katılımcı Fiat yetkili servislerinde geçerli olacak kampanya kapsamında, Yapı Kredi Worldcard ile 350 TL ve üzerinde işlem gerçekleştiren Fiat markalı araç sahipleri 50 TL Worldpuan kazanıyor. World sahibi olan tüm Fiat müşterilerine özel peşin fiyatına 8 taksit ve 4 ay taksit erteleme fırsatı da sunuluyor.

Türkiye’nin en fazla tercih edilen otomobil modeli Linea ve en fazla tercih edilen hafif ticari araç modeli Doblo ile Türk tüketicisinin ilk tercihi olan Fiat, pazardaki başarısını satış sonrasında sunduğu hizmetlerle de daha yukarıya taşıyor. Fiat bu kapsamda, yaş ve model sınırlaması olmaksızın Fiat markalı araç sahiplerine tüm Yapı Kredi kredi kartlarında geçerli özel ödeme kolaylıkları sunan bir servis kampanyası düzenliyor.

16 Şubat 2013 tarihine kadar tüm Fiat yetkili servislerinde geçerli olacak kampanya kapsamında Yapı Kredi Worldcard ile 350 TL ve üzerinde işlem gerçekleştiren Fiat markalı araç sahipleri 50 TL Worldpuan kazanıyor. World sahibi tüm Fiat müşterilerine ayrıca, Fiat yetkili servislerinde gerçekleştirdikleri 350 TL ve üzerindeki harcamalarda peşin fiyatına 8 taksit ve 4 ay taksit erteleme fırsatı sunuluyor. Fiat’ın kış kampanyası, boya ve kaporta işlemleri hariç tüm mekanik/elektrik işçilik, motor yağı değişimi, mekanik yedek parça, kış lastiği ve orijinal aksesuarlar gibi servis işlemlerini kapsıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz