Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde tüm dünyada bir tasarım ikonu olan Vespa’nızla dolaşmak, kolay ulaşımın tadını çıkarmak ve yolculuğun
keyifli yanlarını keşfetmek ister misiniz?
Yeni nesil ulaşım trendi YOYO ailesine katılan Vespa ile stil dolu, eğlenceli, enerjik ve özgürlükçü bir yolculuğa siz de çıkın…

İtalyan motosiklet ikonu Vespa, yeni nesil bir ulaşım metodu olan ve “kullan-bırak araçlar” sistemiyle çalışan YOYO iş birliğiyle şehir ulaşımındaki alışkanlıkları değiştiriyor.
Kurulduğu 1946 yılından bu yana her dönemde hep son teknolojiyi temsil eden Avrupa’nın en çok satan 2 tekerleklisi Vespa, YOYO ile İstanbul’da Kanyon, Akmerkez, TrumpTower ve Tepe Nautilius’ta araçlarını kullanıma sunuyor. YOYO ile kiraladığınız Vespa’nızı saati 8 TL’ye ister 1 saat ister gün boyunca kullanabilir; şehri stil ikonu Vespa ile keşfetmenin tadını çıkarabilirsiniz.
YOYO ile Vespa kiralamak için tek yapmanız gereken; driveyoyo.com adresinden üyelik başvurusu yapıp, bir YOYO’cu olmak. İhtiyacınız olduğunda web sitesinden ya da iPhone’nunuzdan aracınızı rezerve edip, hiçbir form doldurmadan size özel hazırlanan Vespa’nızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vespa Hakkında:
Üç vitesli ve saatte 60 km’ye kadar çıkabilen ilk Vespa, Nisan 1946’da üretilmiştir. Avrupa’nın yeniden doğuşunun en yakın tanığı olan Vespa’nın olağanüstü başarısı kısa zamanda tüm Avrupa’yı sardı. 1949 yılı sonuna kadar 35.000 Vespa üretilirken; 10 yıl içindeyse bu rakam 1 milyona çıktı. 50’li yıllarda Vespa artık İtalya haricinde, Almanya, İngiltere, Fransa, Belçika ve İspanya’da da üretilmeye başlandı. 1948’de 125, 1955’de efsanevi 150 GS, 1963’de 50cc, 1968’de Primavera ve 1978’de bugün hala 125, 150cc’lik versiyonları üretilen the PX, dünyanın en meşhur iki tekerlekli aracı Vespa’nın mihenk taşları olmuştur. İtalya’nın dillere destan rahatlığının ve benzersiz tarzının ürünü Vespa efsanesi, bugün de yeni nesil 946, Primavera, LX, GTS ve GTV modelleriyle sokaklarda özgürce boy göstermeye devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz