Volkswagen sahiplerine özel olarak hazırlanan Volkswagen Kasko hizmeti, Türkiye genelindeki Eureko sigorta acentelerinde sunulmaya başladı

Volkswagen Kasko poliçesi sahipleri, birçok avantajdan yararlanırken, poliçe kapsamında tüm hasar onarımları Volkswagen Yetkili Servislerinde yapıldığı için araçlarının ikinci el değerini de koruyor

Volkswagen tarafından hayata geçirilen ‘Volkswagen Kasko’, her türlü hasar onarımının Volkswagen yetkili servisleri çatısı altında ve orijinal parça kullanılarak, konusunda uzman teknisyenler tarafından yapılmasına imkân veriyor. İlk kez 2010 yılında hizmete sunulan Volkswagen Kasko poliçeleri, bu tarihte sadece Allianz sigorta acentelerinde sunulmuştu. Volkswagen sahiplerine özel poliçeler, artık Türkiye’nin dört bir yanındaki Eureko sigorta acentelerinden de alınabilecek.

10 yaşa kadar araçlar için geçerli olan Volkswagen Kasko’da her türlü hasar onarımı Volkswagen Yetkili Servisleri çatısı altında, yalnızca Volkswagen Orijinal Parçalar kullanılarak, konusunda uzman teknisyenler tarafından yapılıyor. Böylece aracın ikinci el değeri de korunmuş oluyor.

Araç bedeli veya 0 km araçla ödeme
Aracın trafiğe ilk çıkış tarihinden itibaren 1 yıllık süre içerisinde meydana gelebilecek ve aracın tamir kabul edemeyecek ölçüde zarar görmesi veya çalınması durumlarında, poliçe sahibine 0 km araç veya aracının peşin anahtar teslim bedeli ile ödeme yapılıyor. Uygulama çerçevesinde, ‘Volkswagen Kasko’ anlaşması olan Volkswagen servislerinde hasarın tamamı ödeniyor.

Ekspertiz gerekmez; son derece hızlı
Poliçe kapsamında, onarımı Volkswagen yetkili servislerinde gerçekleştirilecek olan 2.500 TL’ye kadar olan hasarlarda ekspertiz gerekmediğinden, son derece süratli bir şekilde onarım hizmeti sunulabiliyor. Ayrıca ‘Volkswagen Kasko’ sahiplerine Volkswagen yetkili servislerinde öncelikli hizmet veriliyor.

Ufak hasarlar, hasarsızlık indirimini etkilemiyor
Kasko poliçesinin geçerlilik süresi boyunca aracın kaporta, boya, deri, vinil, kumaş, plastik aksamlarında oluşabilecek; poliçe ekinde belirtilen ölçü ve adet limitleri dahilindeki onarımlar yetkili servis tarafından hasarsızlık indirimini etkilemeden yapılıyor. Ayrıca ‘Volkswagen Kasko’ cam kırılmalarında da bir defaya mahsus olmak üzere, orijinal parça kullanılarak ve hasarsızlık indirimi bozulmaksızın değişim imkanı tanınıyor. Uygulamada ayrıca, bir sonraki yıl yenilemede avantajlı hasarsızlık indirimi de sunuluyor.

24 saati geçen işlemlerde, ikame araç
Araç trafikte seyredemez derecede hasar görmesi ve hasarın, Volkswagen servisine teslimini takip eden 24 saat içerisinde giderilememesi durumunda, müşteriye ikame aracın verildiği poliçe kapsamında, araç anahtarının kaybı durumunda da 2.500 TL’ye kadar olan anahtarların ücretsiz olarak yenilemesi de yapılıyor.

Tam ve hızlı hizmet
Volkswagen yetkili satıcıları/servisleri bünyesinde faaliyet gösteren ve diğer tüm Allianz ve Eureko acenteleri tarafından sunulan ‘Volkswagen Kasko’ ile sigortalılar birçok avantajdan yararlanırken poliçe, içeriğindeki Kasko Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası, İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası, Hukuksal Koruma Sigortası ve Kasko Yardım Paketi Hizmeti’yle her türlü risklerin teminat altına alındığı komple bir paket olarak sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz