Volvo, crossover segmentinden daha fazla pay alma peşinde. Bu amaçla ürettiği son araçsa XC40.
BMW X1, Mercedes-Benz GLA ve Audi Q2 modellerine rakip olacak XC40 resmi olarak tanıtıldı. Şimdi isterseniz onu biraz daha yakından tanıyalım.
Araç markanın güncel tasarım trendlerinin hepsini taşıyor. Ön bölümde küt inen yapı ve büyük radyatör ızgarası dikkatlerden kaçmıyor. Thor’un çekici formundaki gündüz aydınlatmaları da artık alışılmış öğeler arasında.
Yandan ağabeyleri XC60 ve XC90’nı andıran araç, doğal olarak bir hayli küçük görünüyor. Kapı altlarındaki ve C sütunundaki kabarıklıklar, çok farklı görünüyor.
Aracın arkasının şık göründüğünü söylemek kolay değil. Farklı durduğu bir gerçek ancak bagaj kapağındaki kabarıklıklar sıra dışı geliyor.
Araç Momentum ve R-Design isminde iki donanım seviyesine sahip olacak. En üst düzey Inscription donanıma ise sonradan kavuşacağız.
Momentum donanımda 12.3 inçlik dijital göstergeler, 9 inçlik navigasyon ile Sensus Connect internet bağlantısına sahip dokunmatik bir bilgi-eğlence sistemi sunulacak. Ayrıca iki bölgeli klima kontrol sistemi, LED ışıklandırma, arka park yardımcısı, ısıtmalı deri ön koltuklar ve 18 inç alaşım jantlar da bu donanımda bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz