Toyota Finans Sistemi’nin Türkiye genelinde büyük ilgi gören 100 TL peşinat ile ara ödemesiz kampanyası yoğun talep üzerine 31 Aralık 2013 tarihine kadar sürecek. Hayalini kurduğunuz Toyota’ya hemen sahip olup, dilerseniz ödemelerinize 2014 yılının Mayıs ayında başlayabileceksiniz. Üstelik Aralık ayına özel 2 bin 500 TL’ye varan indirimler ile avantajlar büyük fırsata dönüşüyor.
Toyota Finans Sistemi’nin 100 TL peşinat ile Toyota sahibi olmak isteyenlere mükemmel bir fırsat sunduğu kampanyasına gösterilen yoğun ilgi üzerine kampanya süresi 31 Aralık tarihine kadar uzatıldı. Bir ilke imza atarak 100 TL peşinat ve ilk taksidin Mayıs ayında ödenmesine olanak sağlayan yeni finansal sistemini devreye alan ve yoğun ilgi gören kampanya Aralık ayına özel indirimler ile “büyük bir fırsata” dönüşüyor.
Toyota ayrıcalığını yaşayanlar arasına hemen katılmak ve üstün Toyota teknolojisiyle hemen tanışmak için yapılması gereken tek şey en yakın Toyota Plazaya uğramak olacak. Dizel modellerde 2 bin 500 TL’ye varan indirimlerin dikkat çektiği Aralık kampanyasında ayrıca; Yeni Corolla’da 2 bin TL’ye, Yeni Yaris’te 1.750 TL’ye, Hilux’ta 1.600 TL’ye ve Auris’te ise 2 bin 500 TL’ye varan indirimler de yer alıyor.

100 TL Peşinat ile Toyota
Üstün teknoloji ürünü Toyota’lara sahip olmak isteyenler Toyota Finans Sistemi ile sadece 100 TL peşinat ödeyecek ve dilerlerse kalan ödemelerini Mayıs ayından itibaren eşit taksitlerle yapabilecekler ve hiçbir ara ödeme veya balon ödemede de bulunmayacaklar. Toyota Finans Sistemi’nin “100 TL Peşin, Toyota Sizin” kampanyasından yararlanmak isteyen müşteriler, Türkiye’nin 58 noktasında hizmet veren Toyota Plazalara uğrayarak gerekli bilgileri alabilirler.
Toyota Finans’ta işlemler tek noktadan hızla tamamlanıyor ve Toyota sahibi olma hayalleri gerçeğe dönüşüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz