Türkiye’de 50’ den fazla noktada satış ve servis hizmeti veren Citroën, yeni yılı karşılarken de tüketicilere avantajlar ve yenilikler sunmaya devam ediyor. Citroën, tüketicilere yıl sonu takas kampanyası ile 6.000 TL’ye varan indirim müjdesi veriyor ve ayrıca %0 faiz seçenekleriyle de cazip avantajlar sunuyor.

Aralık ayında Citroën modellerinde cazip kampanya avantajları ve yenilikler tüketicileri bekliyor.
Citroën’in binek ürün gamının dinamik tasarımı ve Stop & Start teknolojisiyle sunduğu düşük yakıt tüketimi ile dikkat çeken C4 modelinde peşin alımlarda anahtar teslimde 5.250 TL’ye varan cazip takas indirimi tüketicileri bekliyor. Tasarımı ve teknolojisi ile dikkat çeken , kendi segmentinde en başarılı modellerden biri olarak görülen C5 modelinde ise 6.000 TL’ye varan indirim avantajı sunuluyor. Kampanya dahilinde Citroën binek modellerinin yeni lokomotifi C- Elysée için de müşterilerin içini ısıtacak cazip fiyat avantajları tüketicilere sunuluyor.

Ticari araçlarıyla da yoğun ilgi gören Citroën’de; ticari araç segmentinin önde gelen modeli olan ve güç, yakıt tasarrufu, güvenlik alanlarında yüksek performans sergileyen Berlingo modeli için de cazip fırsatlar devam ediyor. Yenilenen yüzüyle yolculukları daha da konforlu ve keyifli hale getiren Berlingo modelinde ise 5.000 TL’ye varan takas indirimi sunuluyor.

Citroën binek ve ticari araçlar, Aralık ayı kampanya fırsatları ile Citroën bayilerinde tüketicileri bekliyor. Yılın son Citroën fırsatını kaçırmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz