Toyota’nın özel yılsonu kampanyası özellikle maliyet giderlerini azaltmak isteyen Kobiler için de büyük avantajlar içeriyor. Kobileri Toyota sahibi yapmayı hedefleyen Toyota, Aralık ayında Toyota dizel model araç alanlara sunduğu cazip indirimlerin yanısıra, 2016 yılına kadar BP’den yüzde 5’lik akaryakıt avantajını da sağlıyor.
Dünyada yeniliklerin öncüsü Toyota tarafından düzenlenen yılın son kampanyası, Kobilere yönelik avantajlarıyla da büyük fırsatlar sağlıyor. Aralık ayında 2 bin 500 TL’ye varan indirimlerin yer aldığı Toyota’nın dizel modellerini filolarına katmak isteyen Kobiler, 2016 yılına kadar BP’den yüzde 5 akaryakıt avantajını elde edecekler. 2013 yılının son kampanyasında dosya masrafının da Toyota tarafından üstlenildiği aralık ayı kampanyası, tüm modellerdeki indirimler, 60 aya varan taksitler ve uygun faiz oranlarıyla Kobiler için “yılın en avantajlı kampanyasına” dönüşüyor.
Toyota ayrıcalığını yaşayanlar arasına hemen katılmak ve üstün Toyota teknolojisiyle hemen tanışmak için yapılması gereken tek şey Türkiye’nin 58 noktasında hizmet veren Toyota Plazalara uğramak olacak. Dizel modellerde 2 bin 500 TL’ye varan indirimlerin dikkat çektiği aralık kampanyasında ayrıca; Yeni Corolla’da 2 bin TL’ye, Yeni Yaris’te 1.750 TL’ye, Hilux’ta 1.600 TL’ye ve Auris’te ise 2 bin 500 TL’ye varan indirimler de yer alıyor. Yeni Yaris’e aylık 500 TL taksit 5 bin TL peşinat, Yeni Auris’e aylık 700 TL taksit 7 bin TL peşinat ve Yeni Corolla’ya da 800 TL taksit 8 bin TL’den başlayan başlayan peşinatlar ile sahip olunabilecek.
Toyota’nın “Yılın En Avantajlı” kampanyasından yararlanmak isteyen Kobiler, Toyota Plazalara uğrayarak gerekli bilgileri alabiliyor ve Toyota Finans’ta işlemlerini tek noktadan hızla tamamlayabiliyorlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz