Yokohama’nın performans otomobilleri ile SUV’lar için geliştirdiği kış lastiği W.drive V905, ADAC (Almanya Otomobil Kulübü)’nün zorlu kategorilerden oluşan testinden başarıyla geçerek en iyi ikinci kış lastiği seçildi.

 

W.drive V905 serisi ADAC ekibi tarafından; “Yol tutuş fren ve ıslak zemin ile karda en iyi dereceyi alan dengeli bir lastik” olarak tanımlandı.

 

Dünya’nın köklü lastik markası Yokohama tarafından üretilen W.drive V905 serisi lastikleri ADAC (Almanya Otomobil Kulübü) tarafından kış koşullarında test edildi. W.drive V905 modeli lastik performansı, dayanıklılığı ve konforuyla ADAC test ekibinden tam not aldı.

 

205/55 R16 H W.drive V905 lastiği; Kuru Zemin Performansı, Yol Tutuşu, Güvenlik, Frenleme; Islak Zemin, Kar ve Buz Performansı, Gürültü, Aşınma ve Yakıt Tüketimi kategorilerinde rakip lastiklere karşı test edildi ve büyük bir başarı elde etti. Kış koşullarında gerçekleşen kapsamlı testte; “kuru zeminde, yol tutuşu, frenleme açısından en iyi puanı alan, ıslak zeminde ve karda ise başarılı bir performasa sahip olan çok dengeli bir lastik” olarak tanımlandı. Yokohama’nın aralarında bulunduğu toplam 19 kış lastiği arasında ilk 2’de yer alan W.drive V905 yüksek performans otomobilleri ile SUV’lar için geliştirilmiş özel bir seri.

 

Kış lastiği: Karda mükemmel yol tutuşu sağlıyor

 

Yokohama’nın üstün teknolojisi ile üretilen W.drive V905 lastikleri; iyileştirilmiş kar ve su boşaltımı, mükemmel yol tutuşu sağlarken düşük sürüş direnciyle yakıt verimliliği sağlayan özel bir kış lastiği olarak dikkat çekiyor.
Yüksek performans otomobillerinin ve SUV’ların gözde kış lastiği W.drive V905’de; iyileştirilmiş mikro silika ve Yokohama’nın ödüllü ve çevreci “Portakal Yağı” teknolojisi  birlikte kullanılıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz