Artan konforu, geniş sürücü destek ve güvenlik sistemleriyle Yeni VW Caddy’ye lansman dönemine özel fırsatlarla 62 bin 310 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunuyor.

 

Türkiye’de 1,6 lt TDI 102 PS motorla Temmuz ayında pazara sunulan 4. nesil Yeni VW Caddy, 7-ileri DSG ve 5-ileri manuel olmak üzere iki farklı şanzıman seçeneğiyle, Trendline ve Comfortline olmak üzere iki farklı donanım seviyesine sahip.

 

Lansman dönemine özel fırsatların sunulduğu Yeni VW Caddy’ye 62 bin 310 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor.

 

Her açıdan geliştirilen Yeni VW Caddy, kendine özgü, karakteristik yeni tasarımıyla yepyeni bir görünüme sahip. Yeni Volkswagen DNA’sını taşıyan keskinleştirilmiş kıvrımlar, belirginleştirilmiş hatlar Yeni VW Caddy‘ye dinamik bir görünüm sağlıyor.

 

Yeni VW Caddy kampanya:Yeni güvenlik sistemleri

Yeni VW Caddy modellerinde standart olarak sunulan ‘Yorgunluk Tespit Sistemi’ sürüş hareketlerinde yorgunluk tespit ettiği anda sürücüyü yolculuğa ara verilmesi konusunda hem görsel hem de sesli olarak uyarıyor.

 

Yeni eklenen güvenlik sistemlerinden bir diğeri de ‘İkincil çarpışma önleme asistanı’. Yeni Caddy’de standart olarak sunulan sistem olası bir ikinci çarpışmayı önleme amacıyla ilk çarpışmadan sonra aracı frenliyor. İki bağımsız sensör sayesinde çarpışmanın derecesini algılıyor ve çarpışma yeterince kuvvetliyse aracı frenliyor ve hızını 10 km/s’ ye kadar düşürüyor. Frenleme esnasında sürücü aracın kontrolünü istediği zaman devralabiliyor.

 

Yeni VW Caddy kampanya: Bilgi ve eğlence sistemi

Yenilenen ve standart olarak sunulan radyonun renkli 5″ dokunmatik ekranı üzerinden hem araç bilgileri takip ediliyor hem de radyo kontrol edilebiliyor. MP3 ve WMA uyumlu CD çalar, harici SD kart/AUX-in/USB desteği ile istenilen kaynaktan müzik dinleme keyfi sunuyor. Bluetooth özelliği cep telefonu veya tabletlerde bulunan müziklere erişim sağlarken telefon görüşmeleri de güvenli bir şekilde rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor.

 

Yeni VW Caddy kampanya:Yepyeni ön konsol

Yeni VW Caddy’nin tamamen yenilenen ön konsolu şık ve kaliteli çizgiler taşıyor. Sürüş konforunu arttıran fonksiyonel ön konsolda radyo kumandalı deri kaplı yeni direksiyon ilk bakışta dikkat çekiyor. Yeni üfleçler ve üfleçlerin üzerinden geçen dekoratif yatay şerit gibi detaylar Yeni Caddy’yi çok şık gösteriyor. Kapı içlerindeki kaplama yüksek kalite malzeme ve işçiliği ile göze çarpıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz