Araç kiralamanın yenilikçi yüzü Budget, araç kiralamak isteyenlere cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Birçok markayla işbirliği kampanyaları gerçekleştiren Budget,  Haziran ayı boyunca Türk Hava Yolları ve Pegasus misafirleri ile Vodofone abonelerine uygun fiyatlarla araç kiralama imkanı sunuyor.

Miles&Smiles üyelerine%30 indirim

Budget’ın Miles&Smiles üyelerine ayrıcalıkları devam ediyor. Miles&Smiles üyesi olanlar Budget’tan kiralayacakları tüm araç gruplarında %30 indirim kazanıyor. Üstelik 3 gün ve üzeri kiralamalarda 1000 mil, 3 gün altı kiralamalarda ise 500 mil Budget’tan hediye.

Budget’in bu fırsatından yararlanmak için Miles&Smiles üyesi olmanız ve Türk Hava Yolları uçak biletine sahip olmanız yeterli. Sonrasında “hızlı kiralama panelinden” online olarak veya 444 4 722 numaralı Budget Rezervasyon Merkezi’ni arayarak rezervasyon yapabilirsiniz.  Mil kampanyası tüm Türkiye’deki Budget ofislerinde , araç grubu kampanyası ise İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Konya, Bodrum, Dalaman, Bursa ofislerinde geçerli.

Budget’tan Pegasus yolcularına özel indirim fırsatı

Pegasus ile seyahate çıkanlar Budget’a koşuyor. Budget’in “Uç ve kirala” programı kapsamında, yurt içinde Türkiye’nin her yerinden uçan Pegasus yolcuları Budget’in cazip avantajlarından faydalanabiliyor.

Lider rent a car firmalarından Budget’in kampanyası dahilinde Pegasus misafirleri %30 indirimle araç kiralama şansı elde ediyor. Ayrıca, Pegasus Plus kampanyasıyla da, Pegasus Plus üyeleri, kiralama başına uçuş puanı kazanıyor. Ekonomik ve orta segment araçlarda 20 UçuşPuan verirken, üst segment araçlarda 25 UçuşPuan hediye ediyor.

Budget’tan Vodafone Red Business üyelerine %50 indirim

Vodafone Red Business üyesi olanlar araç kiralarken Budget ayrıcalığını yaşıyor. Budget ile Vodafone’un müthiş işbirliği sayesinde Vodofone Red Business üyeleri, Budget’tan %50 indirimle araç kiralama fırsatına sahip.

Vodafone Red Özel Fiyatları ile ekonomik segmentten premium segmente kadar tüm araç gruplarında bu özel fırsattan yararlanabilirsiniz

Eğer Vodafone Red Business üyesiyseniz, Budget’in birbirinden kaliteli ve donanımlı araçlarını yarı fiyatına kiralama şansını kaçırmayın. 30 Ekim 2015 tarihine kadar  geçerli olan kampanyadan faydalanmak için ARAÇ yazıp 6666’ya yollamanız yeterli.SMS ile gelen katılım şifrenizi ve cep telefonu numaranızı, Budget ofisi yetkilisine iletmeniz halinde kampanyanız onaylanacaktır.

Eğer şu sıralar araç kiralamayı düşünüyorsanız, Budget’in bu avantajlı kampanyalarıyla uygun fiyata araç kiralamanın keyfine varabilirsiniz. Araç kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak Budget web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz